Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Akira Uyarlamasına Sürpriz İsim!

Akira Uyarlamasına Sürpriz İsim!

akira-banner

Efsane anime filmi Akira‘nın beyaz perde uyarlaması hakkında yeni söylentiler ortaya çıktı. Söylenti bolluğunun son zamanlarda arttığı da gözlerden kaçmadı.

Film haberlerini sıkı takip edenler Warner Bros’un, on yılı aşkın süredir Akira’nın live action uyarlaması üzerinde çalıştığını bilirler. Bu süre içerisinde Keanu Reeves, Leonardo DiCaprio, Joseph Gordon-Levitt, James Franco, Garrett Hedlund, Kristen Stewart ve Toby Kebbell gibi isimler zaman zaman başrol için düşünülmüştü. Ama yapımcıyı bulamadan proje ileri safhalara taşınamadı.

christopher-nolan

Firma doğru yapımcıyı bulmak için çok uğraşmıştı. Ünlü firmanın proje için anlaşmaya çalıştığı son isimlerden biri Jaume Collet-Serra idi. Anlaşılan o ki, Warner Bros. sonunda aradığı yapımcıyı buldu.

Den of Geek sitesinin Warner Bros’a yakın bir kaynaktan aldığı söylentiye göre, stüdyo Akira’yı üçleme halinde planlıyorlarmış ve Christopher Nolan son üç aydır, sorumlu olan son yapımcıyla projeyi konuşuyormuş.

Christopher Nolan’ın her biri birbirinden güzel filmleri ortada. Eğer bu filme de elini atarsa, ortaya güzel bir uyarlama çıkar.

İlginizi Çekebilir  Darth Vader, Yeni Star Wars Filmlerinde Gözükecek Mi?