Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Akasya’da Her Cuma Açık Havada Sinema Keyfi!

Akasya’da Her Cuma Açık Havada Sinema Keyfi!

akasya-sinema-banner

Anadolu yakasının önemli kültür sanat merkezlerinden biri olan Akasya, açık havada gerçekleştirdiği “Sinema Geceleri” ile sinemaseverlerin keyifli bir yaz geçirmelerini sağlıyor.

Aksiyondan komediye, animasyondan fantastik sinemaya geniş bir yelpaze sunan program kapsamında, gişede başarı sağlamış yerli ve yabancı yapımlar ücretsiz olarak gösterime giriyor.

Akasya Park’ta gerçekleşecek gösterim programı, tüm dünyada önemli bir izleyici kitlesine sahip olan Star Wars serisinin son filmi, Star Wars: The Force Awakens ile 15 Temmuz’da start alıyor. Tek istediği dövüş sanatlarında ustalaşmak olan sevimli Po karakteriyle çocukların sevgisini kazanan Kung Fu Panda 3, 22 Temmuz’da perdelere yansıyor. Şebnem Burcuoğlu’nun en çok satan ikinci romanından uyarlanan romantik yapım Kocan Kadar Konuş: Diriliş, 29 Temmuz’da gösterime giriyor.

akasya-park-sinema

Süper kahramanları bir araya getiren Batman v Superman: Dawn of Justice, 05 Ağustos’da sinemaseverlerle buluşuyor. Çağan Irmak’ın son filmi Nadide Hayat, 12 Ağustos’ta, sadece çocukların değil gençlerin de beğenisini kazanan Minyonlar 19 Ağustos’da izleyiciyle buluşuyor. En çok devam filmi çekilen fantastik bilimkurgu efsanesi X-Men: Apocalypse, 26 Ağustos’ta hayranlarını bekliyor.

İlginizi Çekebilir  Man of Steel 2 Filmine Post-Apokaliptik Dokunuş

Program:

15 Temmuz Cuma, Saat: 21.00 / Star Wars: The Force Awakens

22 Temmuz Cuma, Saat: 21.00 / Kung Fu Panda 3

29 Temmuz Cuma, Saat: 21.00 / Kocan Kadar Konuş: Diriliş

05 Ağustos Cuma, Saat: 21.00 / Batman v Superman: Dawn of Justice

12 Ağustos Cuma, Saat: 21.00 / Nadide Hayat

19 Ağustos Cuma, Saat: 21.00 / Minyonlar

26 Ağustos Cuma, Saat: 21.00 / X-Men: Apocalypse