Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Age of Ultron Blu-Ray’i Şimdiden Hazır!

Age of Ultron Blu-Ray’i Şimdiden Hazır!

avengers-age-of-ultron

Age of Ultron yurt dışındaki birçok sinema salonunda gösterime girdi. Bizde geri sayım yapmaya başladık. Filmin Türkiye’deki ve diğer ülkelerdeki gösterimine az bir süre kala, şimdiden Blu-Ray içeriği için açıklama yapıldı.

Avengers: Age of Ultron, ABD ve Çin’deki gösterimleri hariç şimdiden 44 ülkede 201.2 milyon dolar gelir elde etmiş durumda. Diğer ülkelerde gösterime girmesiyle beraber kazancını üçe hatta dörde beşe katlayacağı kesin gibi gözüküyor. Filmin gazı tazeyken, Blu-Ray içeriği hakkında ilk açıklama geldi.

Amazon UK üzerinden yapılan açıklamaya göre filmin kesilmiş sahneleri de Blu-Ray’e dahil edilecek. Yönetmen Joss Whedon’ın kurgusu toplamda 3.5 saat sürüyor. Film vizyonlara girmeden önce bu süre 2 saat 22 dakikaya indirilmişti. Blu-Ray versiyonu ile bu kesilmiş sahneleri de izleme fırsatımız olacak.

avengers-age-of-ultron-gorsel

Ayrıca filmin bir de alternatif sonunun olduğu açıklandı. Ancak bu konuda net bir bilgi yok. Söylentiler filmin jenerik yazısından sonra gösterilen kısa video ile bir bağlantısı olduğu yönünde. Alternatif son olarak adlandırılan bu ekstra sahnede Black Panther ya da Captain Marvel’in gözükeceği söyleniyor.

Öyle ya da böyle Avengers: Age of Ultron’u izledikten sonra Blu-Ray sürümünün piyasaya sürülmesini de merakla bekleyeceğiz gibi gözüküyor. Henüz resmi bir tarih yok. Ancak yıl sonunu görmeden piyasaya çıkacağını düşünüyoruz.

İlginizi Çekebilir  Ridley Scott, Blade Runner 2 ve Muhtemel Devam Filmleri Hakkında Konuştu