FRP Kafeler

Kule Sakinleri Rol Yapma ve Strateji Oyunları Derneği

kule-sakinleri-banner

Kule Sakinleri Rol Yapma ve Strateji Oyunları Derneği, İzmir’de ortak hobiye sahip kişiler tarafından kurulmuş bir oyun topluluğudur.

Topluluk odamızda Rol yapma oyunlarının (FRP) yanı sıra Warhammer 40K, Warhammer Fantasy Battles, Flames of War, Infinity, Gothic, Battletech gibi Masaüstü Strateji Oyunları (Tabletop Wargames) ve Magic the Gathering, Yu-Gi-Oh! gibi kart oyunları (Trading Cards Games) da oynanmaktadır.

Şu an için Karşıyaka İskele’ye 100 metre mesafede bulunan iki katlı derneğimizde her ay masaüstü oyun günleri düzenlenmekte, Magic the Gathering ve Masaüstü Savaş Oyunları turnuvaları yapılmaktadır. Odamızı ziyaret ederek her ay yaklaşık 100 kişinin katıldığı bu organizasyonlara dahil olabilirsiniz.

Haftasonları düzenlenen etkinlikler dışında her cuma akşamı Magic the Gathering oynamak amacıyla bir araya gelinmektedir ve dernek ziyaret etmek/oyun oynamak isteyen herkese etkinlik günleri dışında da açıktır.

Aynı zamanda dernekte Türkiye’de farklı organizasyonlarla birlikte çalışan Türkiye Savaş Oyunları Topluluğu ve Pathfinder Society Türkiye’nin de etkinlikleri düzenlenmektedir.

Dernek bünyesinde üye olarak bulunan 60 üyenin yanında üye olmayanlara da sağladığı 15+ katılımcılı 35’in üstünde rol yapma etkinliği düzenlemiştir ayıca İzmir’deki büyük çaptaki Magic the Gathering turnuvalarına (Prerelease, Pro Tour Qualifier, Grand Prix Trial, Game Day) ev sahipliği yapmaktadır. Son olarak Warhammer konusunda, olabildiğince düzenli lig, campaign, vb. etkinlik oluşturulmaktadır.

Düzenli olarak; Yaptığımız ve yapmayı planladığımız etkinliklerle ilgili bir bülten çıkartıyoruz. Bu bültenler topluluğumuz hakkında fikir verebilir. Bültenlere buradan ulaşabilirsiniz.

Eğer bu oyunlarla ilgileniyor veya merak ediyorsanız, topluluğumuza katılın. Yeni katılımcı görmekten her zaman mutlu oluruz.

Adres: 1726 sk. No: 12/1 Karşıyaka İzmir

İlginizi Çekebilir  Sığınak Kafe

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Frp den hiç anlamayan biri olarak gelip sadece ne oluyo bitiyo izlesek sıkıntı olur mu ? :D

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu