İncelemeler

Dead Space 3 Isaac Clarke Art FX Statue

ds3

Dead Space 3 oyunun ana karakteri olan Isaac Clarke’ın Kotobukiya firması tarafından yapılmış 33 cm boyunda PVC’den yapılmış büyük boy statü şeklindeki figürünü ele aldık.

Bu figür masanıza geldiği anda tüm atmosferi değiştiriyor. Duruşu, kıyafeti, kaskında, elinde ve sırtında bulunan mavi ışıklar sanki oyundan çıkıp masanızda duruyor gibi bir hissiyat veriyor. Figürün sadece başı, sağ ve sol elleri hareket edebiliyor. Onun dışında sabit bir figür. Figürün pillerini belinden ayırdığınızda bulunan pil haznesine takabiliyorsunuz. 3 adet saat pili ışıklarının yanmasına yetiyor. Figürün ışıklarını açan tuş gayet iyi gizlenmiş. Işıkların Işıkları açmak için, sırtında bulunan bir zırh parçasını çıkardığınızda on off tuşu görüyorsunuz. Bu sayede istediğiniz zaman figürünüzün gizemli mavi ışıkların açabilirsiniz.

Karakterin bacaklarının yan kısımlarında ve üst bedeninde, ipten örgü şeklinde bir desen yapılmış. Bu karakterin kıyafetinin birbirine tutunuyormuş havası vermekte. Figürün kaskında ve kıyafetinde bir çok detay mevcut. Bunları fotoğraflarda da detaylı olarak görebilirsiniz.

Ayrıca bu figürün standı çok başarılı olmuş. Üstüne bastığı yaratıktan arta kalanlar, sanki dokununca üzerinize kan bulaşacak hissi veriyor. Diğer ayağıyla da karın ezilişi çok iyi yapılmış.

Eğer sizde Dead Space hayranıysanız bu figüre sahip olmanızı tavsiye ederim. Pişman olmazsınız.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Syrinscape ile FRP Oyunlarında Daha Gerçekçi Bir Ortam Yaratın!

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.