Haberler

Yüzüklerin Efendisi Temalı YıldızCon’un Detayları Belli Oldu!

Yıldız Teknik Üniversitesi Bilimkurgu ve Fantastik Kurgu Kulübü, YıldızBKFK tarafından düzenlenen YıldızCon’20’nin teması ve detayları açıklandı!

YıldızBKFK topluluğunun bu yıl düzenleyeceği YıldızCon etkinliğinin detaylarına dair bilgiler açıklandı. Topluluğun etkinlik için hazırladığı bülteni sizlerle paylaşıyoruz.

FRP101 gibi alanında öncü etkinlikler ile her zaman kazanç veya isim yapmaktan önce FRP’ye, altkültüre ve katılımcılarına eğlenceli bir vakit sunmaya öncelik veren YıldızBKFK bu sene YıldızCON’20 için Yüzüklerin Efendisi temasını seçmiş. Tema Yüzüklerin Efendisi olunca birçok etkinlik zihinde canlanıyor.

Her zaman olan klasik kutu oyunları ve Magic The Gathering gibi oyunların yanı sıra Yüzüklerin efendisi temalı kutu oyunlarını, eski ve yeni konsollarda Yüzüklerin Efendisi oyunlarını oynayabileceğiz. Hazırlanan Hazine avı, Pop Quizler ve sürpriz aktiviteler olduğu da duyuruldu. Tabii ki Cumartesi akşamı her yıl olduğu gibi bir After Party de olacak.

Etkinliğin ana aktivitesi tabii ki her zaman olduğu gibi FRP. Aynı zamanda etkinliğin temasında uygun bir LARP da planlandığı duyuruldu. FRP Oyun yöneticisi kayıtlarının şu an açık olduğunu söyleyelim. Oyun açmak isteyenleri https://forms.gle/TpFoeHfYk1SNiXUq5 adresine alabiliriz.

YıldızCON, 7-8 Mart tarihleri arasında Davutpaşa üzerindeki YTÜ Davutpaşa Kampüsünde. Conventionla iligili güncellemeleri, frp masalarıyla ilgili bilgilendirmeler için burayı ve YıldızBKFK Instagram ve Facebook adreslerini takipte kalın ve en önemlisi ikinci kahvaltınızı kaçırmayın!

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  El Yapımı, Ahşap Game of Thrones Figürleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.