Haberler

DM Academy Etkinliği Detayları Belli Oldu!

DM Academy etkinliğinin detayları belli oldu! Bu mecraya yeni girmek isteyenler ya da soluğu yeni almışlarla muhabbet etmek isteyenler için tüm detaylar topluluk tarafından duyuruldu.

DM Academy için de detaylar belirlendi. Topluluk tarafından yayınlanan bülten içerisinde yayınlanan bilgiler şöyle:

İki dönemdir, DM olmak isteyenler için zaman yönetiminden evren yaratımına çeşitli eğitimler veren DM Academy’nin en büyük ve en yeni etkinliğine dair detaylar açıklandı.

DM Academy topluluğunun bu yaz başında istanbulda düzenleyeceği ve frp severlerin masa bulup, dmlerin kendilerine masa açabileceği etkinliğin detaylarına geçmeden önce DM Academy’den biraz bahsedelim.

DM Academy, yaklaşık bir senedir DM (GM/ST/ne derseniz) olmak isteyenlere çeşitli eğitimler ve atölyeler düzenleyen bir topluluk. Başta bu grup YıldızBKFK aracılığıyla oluşup ilk dönem eğitimlerini D12 Macera ekibinden de konukların katılımıyla yüz yüze vermiş olup, bu eğitimleri ikinci dönem herkese ulaşması için online olarak vermeye devam edip konuşmacı skalasını Attack Roll ve Masters and the Players gibi ekiplerin katılımlarıyla renklendirdi. (Hepsine içtenlikle çok teşekkür ederiz.) Bu dönemki etkinliğe gelmeden önce, online atölyeleri kaçıranlar için ders kayıtlarını şuraya bırakalım.

Peki nedir bu düzenlenecek etkinlik? Gelecek dönemlerde de DM olmak isteyenler için atölyelere, yeni konuklarla birlikte devam edecek olan DM Academy ekibi, bu dönemin sonunu bir FRP etkinliğiyle taçlandırmak istiyor. 18 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek olan DM’ler Sahada etkinliğine katılmak isteyen herkesi, Kadıköy’de bulunan Goblin Oyun Kulübü’ne bekliyoruz. Daha detaylı bilgi ve konuk katılımcılar için aşağıdaki posteri inceleyebilir, DM olarak kayıt olmak için “form”u ziyaret edebilirsiniz. Oyuncu olarak katılmak için de instagram sayfamızı takip edip alarmlarınızı 12 Haziran tarihine sabitleyin. 

Kılıcınız keskin, kaleminiz sivri, DM’liğiniz dillere destan olsun.

İmza, DM Academy’nin kurucu üyeleri:

– Durukan “Darfik” Erdoğan

– Mehmet Kaan “MEKA” Akdemir

– Berk “Taht Vârisi” Yeniçeri

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.