Haberler

YıldızCON’18 Beyond the Stars’ın Detayları Duyuruldu

Yıldız Teknik Üniversitesi Bilim Kurgu ve Fantastik Kurgu Kulübü, geçtiğimiz günlerde YıldızCon 2018’in konseptini Beyond the Stars olarak açıklamıştı. Şimdi de daha fazla detayla birlikte YıldızCON etkinlikliği katılımcılara açıldı.

Alanında öncü etkinlikler ile alt kültürün yaygınlaşmasına katkı sağlayan ve adını büyük etkinlikleri ile sık sık duyduğumuz yıldızBKFK 17-18 Mart tarihlerinde, YTÜ Davutpaşa Kongre Merkezi’nde YıldızCON’18 ’i gerçekleştirecek.

Geleneksel olarak her sene farklı bir temanın işlendiği YıldızCON’un bu seneki teması yine bir bilim kurgu teması olan “Beyond the Stars” olarak belirlendi. Bu tema ile birlikte etkinlik, katılımcılara intergalaktik bir macera vaat ediyor.

YıldızCON dahilinde bu sene kutu oyunları, LARP, FRP, kart oyunları ve masa üstü savaş oyunlarının yanı sıra etkinlikte alanında uzman konukların konuşmaları da yer alacak. Ayrıca etkinliğin 2 gününde de yıldızBKFK’nın kendi hazırlamış olduğu treasure huntlara, pop quizlere ve sürpriz aktivitelere katılma fırsatınız olacak. Etkinliğin fuaye alanında ise birbirinden güzel hobi stantları sizleri bekliyor. Üstelik güneşin batması eğlencenin biteceği anlamına gelmiyor. Etkinliğin ilk gününün gecesinde geleneksel YıldızCON After Partisi de yer alacak.

FRP GM kayıtları hala açık. Eğer kayıt yaptırmadıysanız buradan kayıt yaptırabilirsiniz. Ayrıca etkinliğin katılımcı kayıt formuna da buradan ulaşabilirsiniz. Etkinlik hakkında en güncel bilgileri edinmek için etkinliğin Facebook sayfasını takipte kalın.

YıldızBKFK, bütün galaksilerden tüm uzaylı ırklarını etkinliklerine davet ediyor.

İlginizi Çekebilir  Encounter Tablosu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu