Haberler

Yepyeni Bir Hobi Mağazası Açılıyor – Grimdark Hobi Dükkanı

grimdark-hobi-banner

Ülkemizde hobi dükkanları ve hobi kafelerin kıymetini bilmiyoruz maalesef. Bu tür yerlerin açıldığı haberlerine sevinirken birkaç ay sonra bir bakmışız ki kapanmış. Sonrasında da “Neden Türkiye’de böyle şeyler yok,” diye hayıflanıyoruz hep.

Şimdi ise fantastik konseptiyle yepyeni bir hobi dükkanı olan Grimdark, kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Kadıköy’de 13 Şubat günü açılışını yapacak olan Grimdark, minyatür oyunları ve masaüstü oyunları sevenler için tasarlanmış bir kafe ve mağaza. Grimdark’a girip istediğiniz minyatürleri alıp üst kata çıkarak hemen minyatürlerinizi boyamaya başlayabiliyorsunuz.

Kendileri ise Grimdark’ı şöyle anlatıyor;

Grimdark Hobi Dükkanı, masaüstü kart oyunları fanlarını bir araya getirmeyi hedeflemiş, boyama alanı, oyun alanı ve ürün satışı sunan, birlikte geçen sürede yeme içme ihtiyaçlarını da düşünerek özel ve çok uygun bir menüsü olan dinamik ve sıcak bir mekan. Dilediğiniz ürünleri satın alabilir, boyamalarınızı yapabilir, düzenleyeceğimiz boyama workshoplarına katılabilir, ordularınızı ve malzemenizi size ayrılmış özel dolaplarda kilitli şekilde saklayıp dilediğinizde savaş oyunlarında ve turnuvalarda yer alabilirsiniz.

Üyelerimiz için her zaman yenilenen sürprizlerimiz, bizimle geçen gün içinde küçük hediyelerimiz ve ikramlarımız, sürekli olarak da özel indirimlerimiz var. En yeni ürünlerden ilk önce haberdar olma ayrıcalığı da elbette!

İki katlı sıcak ve keyifli hobi dükkanımız 7 gün sabah 10’dan akşam 22’ye dek açık. Gruplarınızı oluşturabilir, kendi turnuvalarınızı düzenleyebilir, turnuva için rezervasyon yaptırtıp gün/saat ayırtabilirsiniz. Grimdark’ta rahatlık ve yaratıcılık dolu keyifli zamanlar bizi bekliyor!

Grimdark’ın Facebook sayfasından dükkan ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Adres: Sivastopol Sokak, No:24 Kadıköy – İstanbul

İlginizi Çekebilir  Türk Kültüründe ve Türk Efsanelerinde Olağanüstü Varlıklar Paneli

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Minyatür boyama falan ücretli mi? Yoksa diyelim ki kafeyi ziyaret ettik, bir şeyler sipariş ettik. Masada oturabildiğimiz için minyatürlere de ayrıca ücret ödememiz mi gerekiyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu