Haberler

X-Men: Apocalypse Filminin Ön Gösterimine Bilet Kazanma Şansı

x-men-apocalypse-banner

X-Men’in en yeni filmi 19 Mayıs tarihinde vizyona giriş yapacak. Bu heyecanı ön gösterim şansıyla izlemek istiyorsan bu fırsatı kaçırmamalısın!

Frpnet ailesi olarak 19 Mayıs’ta vizyona girecek X-Men: Apocalypse filminin ön gösterimi için 10 şanslı kişiye bilet hediye edeceğiz. Filmin ön gösterimi 17 Mayıs akşam 21:00 civarında IMAX salonunda yapılacak. Konu hakkındaki detaylı açıklamayı çekilişle bilet kazanan 10 şanslı kişiye göndereceğiz.

Yapmanız gereken soracağımız soruya doğru cevabı vermek ve kuralları doğru bir biçimde yerine getirmek.

x-men-apocalypse-gorsel

Sorumuz işe şu:

X-Men Apocalypse filminde, Apocalypse karakterini canlandıran ünlü oyuncu kimdir?

Aşağıdaki sorunun doğru cevabını cevap [@] frpnet.net adresine,

Ad-Soyad

Adres

Telefon Numarası

Bilgileriyle birlikte göndermeniz gerekiyor.

Kurallar:

  • Bir kişi sadece bir kez yarışmaya katılabilir.
  • Bilgilerini eksik giren veya doğru girmeyen katılımlar yarışmaya dahil edilmez.
  • Bilet tek kişiliktir. Özel gösterim olduğu için yanınızda birisini getirme şansınız olmayacaktır.
  • Biletler isme özeldir, başka bir kişiye devredilemez.
  • Yarışmamız 15 Mayıs Pazar günü sona erecektir. Kazananlar 16 Mayıs Pazartesi günü Facebook sayfamızda duyurulacaktır. Bu nedenle Facebook sayfamızdan bizi takip etmenizi öneririz.

Film hakkındaki tanıtım metni ise şu şekilde:

Yönetmen Bryan Singer, eleştirmenlerce beğenilen X-MEN GEÇMİŞ GÜNLER GELECEK filminin ardından X-MEN: APOCALYPSE ile mutantların savaşına yeni bir soluk getiriyor. 1983’de yenilmez ve ölümsüz Apocalypse binlerce yıllık esaretin ardından serbest kalır. Kendi türündekilere artık tanrı gibi davranılmaması Apocalypse’i çok öfkelendirir. Dünyanın düzenini yeniden kurmak ve hükmetmek için Magneto’nun içinde olduğu mutantlardan oluşan bir ekip oluşturur. Raven (Jennifer Lawrence) ve Professor X (James McAvoy), Apocalypse’in durdurulması imkansız gözüken yıkımına son vermek için genç X-Men’lerden oluşan bir takıma liderlik ederler.

APOCALYPSE ŞİMDİ… VE SONRA

X-Men-Apocalypse-Poster-No-Text

X-MEN GEÇMİŞ GÜNLER GELECEK film listelerinde üst sıralarda kendine yer bularak yakalaması zor bir başarıya imza attı. Filmin yapımcıları beklentileri bir önceki filmin de üzerine çıkarmayı hedefliyor. “X-MEN GEÇMİŞ GÜNLER GELECEK filminde belirlediğimiz çıtayı daha yukarı taşımak için çok zorlu bir mücadele verdik.” diye belirtiyor yapımcı Simon Kinberg.

X-Men evreninin en güçlü kötü mutantı düşüncesi yeni film için büyük bir değişim yarattı. “Apocalypse’in yarattığı kozmik tehdit, Bryan Singer ve benim dikkatimi çekti” diye ekliyor Kinberg.

Tabi ki Singer’ın karakteri benimsemesi çok kritik bir durumdu. Singer’ın 2000’deki X-MEN ve 2003’deki X2 ile yeniden keşfettiği çizgi roman serisini yıllar sonra X-MEN: GEÇMİŞ GÜNLER GELECEK filmiyle devam ettirdi.

1983’de Kahire’de binlerce yıllık esaretinden kurtulan Apocalypse, insanoğlunun gezegeni getirdiği durum karşısında şoka uğrar. Dünyanın arınması artık bir zorunluluktur.

Görevi: güçsüzü yok et ve güçlüler için yeniden inşa et.

Apocalypse’in 5000 yıllık uykusu medeniyetin zirvede olduğu anda başlar ve dibe vurduğunda son bulur. Seksenlerde gençliğini geçiren Kinberg, o günlerin trendlerini ve nasıl gözüktüğünü iyi anlayabilen bir yapımcı. “Apocalypse gözlerini antik Mısırın en ihtişamlı devrinde kaparken, 1983’de aşırı nüfuslu ve kirli bir dünyaya uyanır.” diyor Kinberg. “Yani motivasyonu anlaşılabilir ancak uygulama yöntemi ve hedefleri aşırı.”

“YOK ET”

X-Men-Apocalypse-Movie-Scale

Apocalypse’s Dört Atlısı: Magneto, Psylocke, Angel ve Storm.

Bir kez daha nefret ve intikam ile dolu olan Magneto, Apocalypse’in yeni oluşturacağı Mahşerin Dört Atlısı ekibine katılması teklifine karşı koyamaz. İncil’den esinlenilen Mahşerin Dört Atlısı, Dünya’ya kıyameti getirecek olan mutantlardır. “Bu dörtlü dışlanmış ve hor görülmüş mutantlar” diye ekliyor Fassbender.

“SAVUN”

Apocalypse atlılarını topladığı sırada, Charles, genç X-Men öğrencilerine eğitim vermektedir. Şiddet, evi vurduğunda Raven genç kız ve erkek öğrencilere hızlı bir şekilde olgunlaşmak zorunda olduklarını “Artık öğrenci değil, X-Men’siniz” diyerek anlatır.

Vizyon tarihi: 19 Mayıs 2016

Yönetmen: Bryan Singer

Oyuncular: James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence

Tür: Aksiyon, Bilimkurgu

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Twilight Zone'un Yaratıcısı Rod Serling'in Hayatı Film Olacak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.