Haberler

World of Darkness’ın Yaratıcısı Mark-Rein Hagen Türkiye’ye Geliyor!

mark-rein-hagen-vampire-banner

Bahçeşehir Üniversitesi’nden BUG atölyesinin ev sahipliğini yapacağı ve Geekyapar sitesinin katkılarıyla World of Darkness’ın yaratıcısı Mark Rein-Hagen Türkiye’ye gelecek.

5-6 Ekim tarihlerinde düzenlenecek etkinliğe katılacak olan Rein-Hagen, Türk fantastik-korku edebiyatı severlerle buluşacak.

mark-rein-hagen-resimEtkinliğin ilk günü saat 13.00 – 18.00 saatleri arasında Beşiktaş, Fazıl Say Salonu Panel 1’de düzenlenecek.Karanlık Bir Oyun Tasarlamak isimli panelde World of Darkness hakkında oturumlara yer verilecek.

Panel 2, Caine ile Sohbet başlığıyla edebiyat severlerle buluşacak. Bu panelde World of Darkness’a yön veren Vampire, Werewolf, Changeling gibi kültler konuşulacak. Gün sonunda ise okurlar, Mark Rein-Hagen’dan imza alabilecek.

İkinci gün ise 13.00 – 18.00 arasında BAU Galata, BUG Lab merkezinde düzenlenecek. Mark Rein-Hagen’ın yeni oyun projesi I AM ZOMBIE’nin oyun testleri olacak. Bu testlerde, oyunculardan geri bildirim alınacak.

Etkinlik ücretsiz olacak. I AM ZOMBIE testlerien katılmak isteyenlerin 2 hafta öncesinde geekyapar.com sitesinde açılacak forma kayıt yaptırmaları gerekiyor.

Etkinliğin Facebook sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Vampire sistemi hakkında detaylı bilgilere ise buradan ulaşabilirsiniz.

ETKİNLİK DETAYLARI:

* Etkinliğe katılım ücretsizdir.

* Mark Rein-Hagen yönetiminde 6 Ekim 2013 günü yapılacak playtestler sınırlı sayıda katılım alacaktır. Kayıtlar etkinlikten 2 hafta önce geekyapar.com üzerinde açılacak form ile alınacaktır.

Mark Rein-Hagen’ın gönderdiği video:

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Mutantlar Aramızda Yaşıyorlar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.