Haberler

Uzay Savaşçıları Sayesinde Klasik Star Wars Figürleri Ayağınıza Gelsin

uzay-savascilari-banner

Star Wars hayranlarının pek çoğu, aynı zamanda Star Wars figürleri de biriktiriyorlar. Zaten Star Wars’un bu kadar yaygınlaşmasındaki en büyük paylardan birisi de film dışında yan ürünlerle bu kadar desteklenmesi.

Uzay Savaşçıları isimli site de sadece Star Wars ürünleri ve figürleri satarak serinin hayranlarına iyi bir arşiv sunuyor.

Sitenin kurucusu Murat Bingöl, hem illüstratör hem de büyük bir Star Wars hayranı. İlk Star Wars oyuncaklarını henüz Berlin’de yaşayan küçük bir çocukken almış ancak hepimizin başına geldiği gibi yıllar içerisinde bu figürler kaybolmuş. Figürler kaybolmuş ama tutkusu kaybolmamış, yıllar sonra bu eski figürleri de yeniden toplamaya başlamış. Elinde fazla olanları ise bizim gibi hayranlara ulaştırmak için Uzay Savaşçıları sitesini kurmuş.

baba

Sitenin ismi, Star Wars figürlerini takip edenlerin tahmin ettiği üzere, Türkiye’de üretilen lisanssız Star Wars figürlerinin adı olan Uzay Savaşçıları’ndan geliyor. 4 Mayıs tarihinde, yani Star Wars Günü’nde açılan sitede sadece klasik Star Wars figürleri yok, aynı zamanda Star Wars ürünleri ve yeni figürler de mevcut.

Kendisi de tam bir Star Wars hayranı olan Murat Bingöl, satın aldığınız ürünleri de özel tasarımlı bir Star Wars kutusunda gönderiyor.

Uzay Savaşçıları’nın web sitesine buradan ulaşıp site hakkında fikir sahibi olabilirsiniz ancak Uzay Savaşçıları’nın GittiGidiyor’daki dükkanında daha fazla ürün var, bizden söylemesi. Çok güzel ürünler var, mutlaka bir göz atın!

Facebook sayfasını takip ederek yeniliklerden de haberdar olabilirsiniz.

Biz de sizlere ürünlerden bir derleme sunalım:

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  15T1 - Fantastik Yarışma - 3

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.