Son Haberler
Anasayfa » Haberler » The Malady Workshop – Tıp Öğrencilerinden Dungeons and Dragons Hastalıklar Kitabı

The Malady Workshop – Tıp Öğrencilerinden Dungeons and Dragons Hastalıklar Kitabı

Dungeons & Dragons‘un son zamanlardaki en büyük atılımlarından birisi de oyuncuları ve amatör oyun tasarımcılarını Dungeons and Dragons için içerik üretmeye teşvik etmesi. Bunun en son örneklerinden birisi olan The Malady Workshop da tıp öğrencileri tarafından hazırlanmış bir “hastalık” yaratma kitabı.

The Malady Workshop

Jason Bakos ve Themis Paraskevas isimli tıp öğrencileri tarafından yazılan The Malady Workshop, oyun yöneticilerine kendi hastalıklarını yaratma konusunda bir rehber olarak üretilmiş. 

Tıbbi açıdan tutarlı bir içeriğe sahip olduğu belirtilen kitap sayesinde, oyunlarınızda kullanmak için sıfırdan kendi hastalığınızı yaratabileceksiniz. Kitap, hastalığın kökenlerinden  semptomlarına, bulaşıcılık seviyesinden tedavi yöntemlerine kadar çok sayıda özelleştirilebilir içerik sunuyor. The Malady Workshop’a, DMs Guild sitesi üstünden yayınlanmış durumda. 

Eğer siz de bu kitapla oyuncularınıza ilginç hastalıklarla meydan okumak ya da oyunlarınıza farklı bir renk katmak isterseniz 3.95 Dolar karşılığında şu link üstünden satın alabilirsiniz.

Ayrıca kitapçık hakkında yapılmış detaylı bir İngilizce incelemeyi de hemen aşağıda izleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Dungeons and Dragons'ın Efsane İsmi, Stranger Things Kadrosuna FRP Oynatmak İstiyor