Haberler

The Lord of the Rings Rol Yapma Oyununu Free League Publishing Geliştirecek

Geçen yılın sonunda Cubicle 7‘ın ayrıldığı “Lord of the Rings” (Yüzüklerin Efendisi) RPG projesi elinde kalan Sophisticated Games yeni bir yayıncı buldu. The One Ring‘in ikinci edisyonu olan RPG‘yi Free League Publishing hazırlayacak.

Sophisticated Games,Lord of the Rings“in Rol Yapma Oyunu için “Tales from the Loop”, “Mutant: Year Zero”, “Forbidden Lands” ve “Alien” oyunlarının arkasındaki Free League Publishing ile anlaştı.

Francesco Nepitello ve Marco Maggi‘nin yazar ve oyun geliştirici olarak geri döneceği projeyle ilgili konuşan Free League Publishing‘in CEO‘su Thomas Harenstam, “Sophisticated Games ve Francesco Nepitello ile The One Ring‘in yeni versiyonunu geliştireceğimiz için çok heyecanlıyız. J.R.R. Tolkien‘ın ikonik çalışmalarıyla büyüdük ve oyunun orijinal versiyonunun büyük hayranıyız. Oyun tasarımıyla ilgili de Francesco ile benzer yaklaşımlarımız var ve birlikte gerçekten özel bir şey yaratacağımıza inanıyorum” dedi.

LOTR RPG‘si için Sophisticated Games ile Free League Publishing arasındaki anlaşma 1 Haziran 2020‘de başlayacak, oyunun yeni versiyonunun oyuncularla ne zaman buluşacağı ise bilinmiyor.

İlginizi Çekebilir  To The Moon – Bir Kayboluş Hikayesi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu