Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Son Haberler » İzmir’de Rol Yapma Oyunları Tanıtım Günü

İzmir’de Rol Yapma Oyunları Tanıtım Günü

rol-yapma-oyunlari-tanitim-gunu-12-13-mayis

12 – 13 Mayıs Cumartesi ve Pazar (Bu haftasonu) Kule Sakinleri’nde “Rol Yapma Oyunları Tanıtım Günleri” etkinliği düzenleniyor.

Bu etkinliğe katılarak siz de FRP hakkında, sistemler hakkında ve oyunun nasıl oynandığı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

kule-sakinleri-kartalİzmir’in aktif topluluğu Kule Sakinleri tarafından düzenlenen etkinliğin açıklaması şu şekilde;

Topluluk olarak her yıl birkaç kez bu tanıtımı organize etmeye çalışıyoruz. Bu sefer 5 masa oyun, FRP’yi merak edenleri bekliyor.

Yeni katılımcıların FRP’yi duyması genellikle arkadaşları aracılığıyla oluyor. Yani bu etkinlikler öncelikle oyunu merak eden arkadaşlara yönelik olsa da, zaten rol yapma oyunlarıyla ilgilenenlerin de kendi arkadaşlarını alıp getirme şansı oluyor. Malum kelimelere dökmenin çok zor bir hobiyle uğraşıyoruz. Böyle günler “FRP nedir?” sorusuna oldukça net bir cevap verme şansı sunuyor.

Etkinlik ücretsiz, ve katılmak için Kule üyesi olmaya da gerek yok. Tek yapmanız gereken, beğendiğiniz oyunu, isim ve soyadınızı bir de cep telefon numaranızı hermes@kulesakinleri.org adresine göndermek. 

Yeni katılımcıları aramızda görmekten her zaman çok memnun oluruz!

İlginizi Çekebilir  Vault TR Projesi!

Eğer etkinlik ilginizi çektiyse hemen Facebook’taki etkinlik sayfasını ziyaret edin: http://www.facebook.com/events/126086370859525/

Şimdiden iyi eğlenceler dileriz!