Son Haberler

Yeni Transformers Karakterini Siz Yaratın!

transformers-30-banner

Yeni Transformers karakterini Transformers hayranları yaratıyor!

Transformers markasının 30. yıldönümü için ilk kez düzenlenen oylama ile yaratılacak yeni Transformers karakterini dünyanın dört bir tarafındaki hayranlar belirleyecek!

optimus-prime-transformersOyuncakları, hasılat rekorları kıran filmleri, ikonik karakterleri, çizgi romanları ve çizgi dizileriyle dünyada milyonlarca hayranı olan TRANSFORMERS, tarihinde bir ilke imza atıyor.  Hayranları yeni TRANSFORMERS karakterini belirlemek için dünya çapında bir oylamaya davet ediliyor. TRANSFORMERS dünyasına katılacak yeni karakteri belirlemek için oylamaya son katılma tarihi 5 Mayıs.

2014 yılında 30. Yaşını kutlayacak olan TRANSFORMERS için düzenlenen dünya çapındaki bu eğlenceli oylamaya katılmak için tek yapmanız gereken TRANSFORMERS.com/vote veya http://facebook.com/TransformersTurkiye adreslerinden birine tıklamak ve ‘Fan Built Bot’ oylamasına katılmak. Yeni TRANSFORMERS karakterini yaratmak için her gün oylamaya katılabilir, oylarınızla tarihe geçecek yeni TRANSFORMERS karakterini siz belirleyebilirsiniz!

Hayranların oylarıyla yaratılacak yeni Transformers karakteri, her yıl San Diego’da düzenlenen Comic-Con’da açıklanacak ve markanın 30.yılında TRANSFORMERS oyuncakları serisinde ve çizgi romanında yerini alacak!

Hasbro hakkında:
Dünya oyuncak devi Hasbro;  1984 yılından bu yana, Türkiye’de, 7den 70’e herkesi gülümsetmek için çalışıyor. Markalı oyun ve oyuncak sektörünün önde gelen şirketlerinden biri olan Hasbro, ülkemizde Monopoly, Tabu, Jenga, Transformers, Spider-Man, Star Wars, Play-Doh, Playskool, My Little Pony ve Littlest Pet Shop Minişler gibi markalarıyla çok geniş bir tüketici yelpazesine ürünlerini ulaştırıyor. Hasbro, Türk insanını markalı oyun ve oyuncaklarıyla buluşturmakla kalmıyor, düzenlediği aktiviteler, yarışmalar ve sosyal medya uygulamalarıyla tüm tüketicilerine eğlenceli deneyimler de yaşatıyor. Markalı oyunlardan oyuncaklara, sinema ve Hasbro stüdyolarında yaratılan çizgi filmlerinden televizyon programlarına, lisanslı ürünlerinden video oyunlarına markalarını tüketicilerle buluşturan Hasbro, çeyrek yüzyıldan uzun zamandır Türk insanına eğlencenin kapılarını açıyor.

İlginizi Çekebilir  Sony, The Princess Bride'ı Yeniden Çekmek İstiyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu