Son Haberler

Wizards of İstanbul 36

woi-36-banner

İstanbul’da, aralıksız olarak her ay FRP severleri buluşturan; FRP öğrenmek isteyenlere keyifli bir ortam sağlayan Wizards of İstanbul 3. senesini dolduruyor! Bu ay da 15 Eylül tarihinde FRP’ye doyacaksınız. İşte Wizards of İstanbul 36’nın tanıtım yazısı.

Lamba Kral kartondan yaptığı kalesinin içinden çıktı, kendisine bir bardak mum doldurdu ve üzerini yaktı, bir süre bekledi mumun erimesini,mum eridikten sonra katılaşmadan akşam güneşine doğru lıkır lıkır içti. “Zorlu ve yorucu bir yıldı.” dedi, boğazında parafin mum kurumadan. 

Masasının çekmecesinden bir albüm aldı, oldukça eski bir albümdü, içinden bazı fotoğraflara bakarken buldu kendisini.

Woi-36-posterYavaş yavaş yapraklar dökülüyordu, yaz bitmişti, sonbahar geliyordu. Lamba Kral bu kışı iyi değerlendirmek istediğine karar verdi, vermesi gereken kararlar vardı, uzun bir kış vardı, depolaması gereken kömürler, yakması gereken lambalar vardı, bütün kış boyunca ülkeyi dolaşıp yazın insanların söndürdüğü lambaları tekrar yakacaktı, ne de olsa, o Lambaların Kralıydı…”

3.Yılın son etkinliği ile karşınızdayız, Wizards of Istanbul 36.kere geri dönüyor, bütün karanlığı ve aydınlığı ile beraber yaşadığımız bu yıl bizim için bitmek üzere, hikayemizin başladığı 2009 Eylül ayı zaman zaman daha dün gibi gönlümüze takılıyor. 

3.Yılın son etkinliğinde bunca yıl yanımızda olmuş/olmamış bütün dostlarımızı yanımızda görmek isteriz, etkinlik akşamı geleneksel yıl sonu partimizi vereceğiz Kadıköy’de, oraya da hepinizi bekliyoruz. 

5 Eylül 20:00’da kayıtlar açılıyor.

15 Eylül 12:00’da toplanıyoruz.

Masa detaylarınızı yollamak, aklınıza takılan soruları sormak veya sadece “merhaba” demek için iletişim adreslerimiz.

iletisim@wizardsofistanbul.com

www.wizardsofistanbul.com

www.facebook.com/wizardsofistanbul

www.twitter.com/woi_rpg

İlginizi Çekebilir  TÜYAP İstanbul Kitap Fuarı Bugün Başlıyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu