Anasayfa » Haberler » Son Haberler » Wizards of İstanbul 31

Wizards of İstanbul 31

woi-31-effectWizards of İstanbul, 31. kez buluşuyor!

“Her güzel şeyin bir sonu vardır” dedi Karaboudjan.

“Sonlar olmalı, kimi zaman güzel, kimi zaman kötü, fakat mutlaka sonlar olmalı çünkü hikayeler sonlanmadığında yeni anlatılacak hikayeler için yer kalmaz.” diye devam etti yaşlı adam. Tütününden bir nefes aldı ve soğuk denize karşı ağzından zehirli bir soluk verdi.

“Benim de anlatacak çok hikayem var, bu hikayelerin çoğu bittiği için anlatabiliyorum ya, üzerinden vakit geçeli çok oldu, benim de senin gibi sadık arkadaşlarım vardı, beraber maceralara atılırdık, atıldığımız bir macera vardı ki, tekrar yaşamayı çok isterdim doğrusu…”

Ben ise Karaboudjan’ın anlattıklarını şevkle dinliyordum, onun ağzından çıkan kelimelerde bulabildiğim tatlı melankoli ve nostaljiyi içime çekiyordum, şu anda ben kendi dönemimi yaşıyordum, ben de günün birinde bir Karaboudjan olacaktım biliyordum fakat, olana kadar Karaboudjan’ın anlattıklarından keyif almayı tercih etmeye karar verdim, en azından o gecelik…

Geçtiğimiz ayın biten hikayesi bu ay devam ediyor, Wizards of Istanbul 31. kez buluşuyor. Ön kayıtlar 28 Mart 20:00’da başladı.

İlginizi Çekebilir  Çizgileriniz Değer Kazansın

Daha fazla bilgi için: www.wizardsofistanbul.com veya facebook.com/wizardsofistanbul

İletişim için, sorularınız için veya sadece “merhaba” demek için mail adresimiz: iletisim@wizardsofistanbul.com