Son Haberler

The Game’de Medieval Cosplay & FRP Party

medieval-cosplay-party-the-game-etkinlikZombie’s Night Out ve Halloween Tribute Party ile yarattığı “Video Oyunları & Dans & Eğlence” konseptiyle eğlence tanımına yepyeni bir soluk getiren The Game, yaklaşık 3 aylık suskunluğuna Medieval Cosplay Party ile son veriyor. Bu seferki partinin ana teması Ortaçağ ve FRP oyunları.

Macera, 3 Mart Gecesi Başlıyor!

Gizli tarikatların, dünyanın kaderini değiştirecek komploların ve sır dolu şüpheli olayların izini sürmek için dünyaya biraz geç geldiğinizi mi düşünüyorsunuz? Ya da ejderhaların dünyayı yok etmeye ant içtiği dönemleri kitaplardan okumak zorunda kaldığınız için hayıflanıyor musunuz? O zaman sizin maceranız şimdi başlıyor! The Game For Big Kids siz gezginleri, fedaileri, büyücüleri, şövalyeleri ve ejderha avcılarını Ortaçağ/FRP dünyasına giden bu yolculuğa davet ediyor.

Ejderhalar, Büyücüler, Paladinler ve daha nicesi…

The Game For Big Kids, artık geleneksel hale gelmiş konsept partilerinin üçüncüsünde, ortaçağ ve FRP oyunlarının büyülü atmosferini ayağınıza getiriyor.Kostümle katılımın zorunlu olduğu etkinlik, 3 Mart Cumartesi günü saat 19.00’da başlıyor. Partinin ana oyunları Elder Scrolls V: Skyrim, Assassin’s Creed: Revelations ve Heroes of Might and Magic VI olacak. Ek olarak, Tiglon sinema salonlarında Lord of the Rings ve Game of Thrones serisi gösterimleri gece boyunca devam edecek.

Oyun tutkunları, Orta Çağ atmosferinin yaşatılacağı partide, Assasin’s Creed, Skyrim, Heroes of Might and Magic Serisi’den masaüstü FRP oyunlarına, Lord of The Rings Serisi, Game of Thrones gösterimlerinden geceye özel sürpriz müzik dinletilerine kadar birçok farklı etkinliğin keyfini çıkartabilecek. Türkiye’nin sayılı konsept mekanlarından biri olan The Game’de, video oyunlarının, sinema ve eğlencenin Orta Çağ konsepti ile bir araya geldiği bu benzersiz deneyimin bir parçası olmak istiyorsanız yerinizi mutlaka ayırtın.

FRPNET‘in de destekçiler arasında bulunduğu bu etkinliği kaçırmamanızı şiddetle öneririz. Unutmayın, ülkemizde hergün böyle etkinlikler olmuyor!

 

3 Mart Gecesi The Game’de Olmanız Gerekiyor Çünkü:

  • Ortaçağ/FRP teması, The Game’in dünyada eşi olmayan oyun istasyonları ve geceye özel kokteyl menüsüyle birlikte sunulacak.
  • Türkiye’de ilk defa bir eğlence merkezinde profesonyel DM’ler eşliğinde toplu FRP session yapılacak.
  • The Game Bar gece için “Prancing Pony Pub” haline getirilecek.
  • Canlı Ortaçağ Müziği performansıyla atmosferi iliklerinize kadar yaşayacaksınız.
  • Sosyal Medya üzerinden hazırlayacağımız trivialarla sürpriz hediye kazanma imkanınız olacak.

Katılımın ücretsiz olduğu partiye TELEFONLA kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Ayrıca aşağıdaki bilgilerden de detaylı bilgi alabilirsiniz:

Telefon: 0212 337 3080
Facebook: facebook.com/thegameforbigkids
Twitter: twitter.com/TheGameFBK

Kostümlü katılımın zorunlu olacağı bu sıradışı etkinliğe, 18 yaşından büyük oyun tutkunları ücretsiz olarak katılabilecek.

Program:
Yer                  : The Game for Big Kids @ Point Hotel Barbaros
Tarih               : 3 Mart 2012
Saat                : 19.00

İlginizi Çekebilir  Pokemon GO, Nintendo'yu Zengin Etti

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu