Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Son Haberler » TekJeton Yayın Hayatına Başlıyor!

TekJeton Yayın Hayatına Başlıyor!

Tek JetonSiz de mi “Atari Salonu” denince eski günleri hatırlıyorsunuz…

80’li yılların sonlarında 90’lı yılların başlarında her mahallede atari salonları vardı. Hani şu ahşap mobilyalı arcade konsollarının olduğu yerler. Okuldan kaçıp gider oyunlar oynardık. O zamanlarda da dile dolanan bir tabir vardı; “Ben tek jetonla oyun bitirdim.” Hepimiz imrenirdik, azımız başarırdık bunu ama önünde sonunda hepimiz oyunları seviyorduk. Harçlıklarımızı biriktirir atari salonlarına giderdik. 5 jeton alana 1 jeton bedava olurdu, o yüzden hep 5 ve katları almaya özen gösterirdik. 1 jeton bile çok kıymetliydi.

İşte TekJeton.com sitesi, bu günleri özleyenler, oyunları sevenler ve oyunları hayatının bir parçası olarak kabul edenler için bir portal. Daha önce MTV’de Multiplayer programını hazırlayıp sunan Burak Aydoğan‘ın da yer aldığı projede Bora Eriş, Tolgay Karabulut ve Müjde Uzman da yer alıyor.

Bir portal olması düşünülen TekJeton sitesinde oyunlarla ilgili pek çok bilgi yer alacak. Söyleşiler, programlar, röportajlar ve daha pek çok şey bu sitede yer alacak. FRPNET olarak biz de TekJeton.com sitesi ile birlikte sizlere sürprizler yapacağız. : )

İlginizi Çekebilir  FRP Severler Bu Etkinliği Bekliyor: KONTAKT

Şimdiden TekJeton.com sitesini destekliyor ve yayın hayatlarında başarılar diliyoruz.

 

TekJeton web sayfası adresi: http://www.tekjeton.com