Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Son Haberler » Star Wars Celebration Sizi Çağırıyor!

Star Wars Celebration Sizi Çağırıyor!

star-wars-celebration-europe-banner

Jedilar, Sith Lordlar, Stormtropperler, Ewoklar, Droidler, Gunganlar ve tüm Star Wars severler Almanya’da buluşuyor.

26-28 Temmuz 2013 tarihinde Almanya – Essen’de düzenlenecek olan Star Wars Celebration Europe‘a gitmeye hazır mısınız? Değilseniz hazırlanmanız için harika bir yol göstereceğiz.

star-wars-celebration-europe-droidÜlkemizdeki en etkin ve en büyük Star Wars kaynağı olan YıldızSavaslari.com sitesi, Star Wars Celebration Europe için harika bir mini site hazırladı. Etkinliğe katılmak istiyorsanız ancak neler ile karşılaşacağınızı bilmiyorsanız bu site size yol gösteriyor.

Bu site, dünyanın en büyük Star Wars kutlaması olan Celebration’ın en yeni etabı “Celebration Europe II” ile ilgili tüm detayları ve güncel gelişmeleri size bu sayfalar üzerinden aktarmaya ve bu kutlamaya Türkiye’den katılmak isteyen Star Wars hayranlarına yol göstermeye çalışacak. Konaklama, uçakla gidiş-dönüş, ulaşım ve yemeğe kadar her türlü masrafınızı hesaplayabilir, etkinlik öncesi ve sonrası sürprizle karşılaşmazsınız.

Lafı daha fazla uzatmayacağım, Star Wars seviyorsanız bu etkinliği kaçırmayın. Etkinliğe gitmeden önce de Celebration Europe için hazırlanmış siteyi inceleyin; hatta sık kullanılanlarınıza ekleyin. Daha iyi bir kaynak bulamazsınız.

İlginizi Çekebilir  Star Wars: Squadrons Tanıtıldı

İşte Star Wars Celebration Europe 2 sitesi: http://yildizsavaslari.com/ce2/