Son Haberler

Star Wars Celebration Europe II’ye Türk Baskını!

star-wars-celebration-europe-banner

26-28 Temmuz tarihlerinde Almanya’nın Essen kentinde düzenlenecek olan dünyanın en büyük Star Wars şenliği Celebration Europe II‘ye, Türk Star Wars hayranları da katılıyor!

Türkiye’nin en büyük Star Wars hayran topluluğu olan YıldızSavaşları.Com sitesinin bir araya getirdiği hayran kafilesi, dünyanın farklı ülkelerinden katılacak olan diğer hayranlarla Almanya’da bir araya gelecek ve Star Wars film serisinden Luke Skywalker, Prenses Leia, İmparator Palpatine, ve daha pek çok efsaneleşmiş karakterleri canlandıran yıldızlarla tanışma fırsatı yakalayacak.

star-wars-celebration-europe-droidEtkinlikte ayrıca birebir boyutlarda sahne dekorları, uzay araçları ve kostümler ile fotoğraf çektirebilme imkanı olacak. Ayrıca, bu üç günlük kutlamaya katılanlar Star Wars evreninden en yeni haberleri herkesten önce öğrenecekler.  Lucasfilm’in başkanı Kathleen Kennedy de katılacağı etkinlikte yeni Star Wars filmi Bölüm 7 ile ilgili de sürpriz açıklamalar yapması bekleniyor.

Bununla beraber YıldızSavaşları.com sitesinin ve uluslararası Star Wars kostüm kulübü olan 501. Lejyon’un Türkiye bölüğünün kurucusu olan Ateş Çetin, Star Wars aktörlerinden biri olan Gerald Home’un moderatörlüğünü yapacağı “Uluslararası Hayranlık” paneline Türkiye’deki Star Wars hayranlarını temsilen konuşmacı olarak katılacak ve sahnedeki üç kişiden biri olacak.

Diğer bir uluslararası kostüm kulübü olan Asi Lejyonu’nun Türkiye bölüğünün başkanı Gizem Aysu Özkal ve üyelerden Iain Maynard da etkinliğin önemli bir parçası olan kostüm yarışmasında Türkiye’yi temsil edecekler.

Etkinliğin resmi internet sitesine www.starwarscelebreation.eu adresinden, Türkçe sitesine ise www.yildizsavaslari.com/ce2 adresinden ulaşıp detaylı bilgi edinbilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  KONTAKT 3 / 6-7 Nisan

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu