Son Haberler

Star Wars 3D Gösterimine Davetlisiniz!

star-wars-3d-yildizsavaslari-afisStar Wars severlere özel bir davetimiz olacak! Biliyoruz ki siz de bu anı heyecanla bekliyorsunuz. Uzun zamandır beklediğimiz an geldi. 11 Şubat 2012 tarihinde Star Wars Episode 1 – The Phantom Menace 3D (Yıldız Savaşları Bölüm I: Gizli Tehlike 3D) gösterime giriyor.

Madem öyle neden bu özel günü hep beraber geçirmiyoruz? Tüm Star Wars severler 11 Şubat günü İstinye Park’ta toplanıyor!

İlgili Makaleler

Dost sitemiz olan Yıldızsavaşları.com sitesinin organize ettiği, aynı zamanda 501. Lejyon ve Asi Lejyon’un da kostümlerle güne renk katacağı harika bir etkinliğe davetlisiniz. 11 Şubat günü saat 15:00’ten sonra İstinye Park’ta yapılacak olan etkinliğin detaylarını Yıldız Savaşları ekibi şu şekilde açıklıyor:

7 yıl önceydi…En son 7 yıl önce bir Star Wars filmini sinemada izlediniz, sonra ışın kılıçlarınızı, cübbe ve pelerinlerinizi dolaba kaldırdınız. Daha sonra filmleri TV’de, DVD’de gördünüz, yeni çıkan oyunları oynadınız, ama hiçbir şey filmleri sinemada izlediğiniz o andaki heyecanı ve coşkuyu veremedi. Clone Wars animasyonunu yeterince ciddi bulmadınız belki. Bazılarınız ise bu filmleri sinemada izleyemeyecek kadar küçüktü, hatta belki doğmamıştınız bile.

O heyecanı yeniden, veya ilk defa yaşamak istediğinizi biliyoruz. Perdede “Star Wars” yazısı belirdiğinde alkış ve sevinç çığlıklarını duymak istediğinizi biliyoruz. Filmdeki karakterlerin birebir vücut bulmuş halleri ile aynı salonda filmi izlemek istediğinizi biliyoruz.

Türkiye’nin en büyük Star Wars sitesi olan YıldızSavaşları.Com, Lucasfilm onaylı resmi ve uluslararası kostüm kulüpleri 501. Lejyon ve Asi Lejyonu’nun katılımlarıyla sizleri “Yıldız Savaşları Bölüm I: Gizli Tehlike 3D” gösterimine davet etmekten onur duyarız.

4.200 üyeye sahip, zengin Türkçe içeriği ile Star Wars dünyasından gelişmeleri 7 yıldan uzun bir süredir aktaran YıldızSavaşları.Com, bu süre içerisinde ev sahipliği yaptığı hayran topluluğunu, eski dostları bir araya getirmekle kalmayacak, aynı zamanda LUCASFILM kalitesinde profesyonel kostümleri bulunan LUCASFILM resmi kostüm kulüpleri 501. Lejyon ve Asi Lejyonu, Star Wars karakterlerini sizlerle buluşturacak. Darth Vader, Obi-Wan Kenobi, Boba Fett, Jedi Şövalyeleri…ve kim bilir…belki de Darth Maul bizzat yanınızda, filmdeki kostüm kalitesi ile olacak.

Okuyan/çalışan herkesin rahatlıkla gelebilmesi için 11 Şubat Cumartesi gününü seçtik (filmin 10 Şubat’ta gösterime girmesinin spoiler’sal bir durum yaratacağını düşünmüyoruz, ne de olsa hepimiz filmi biliyoruz). Etkinlik İstanbul’da olacak.
———————————————————————————
Tarih: 11 Şubat 2012 Cumartesi

Saat: 19:30

Mekan: İstinye Park AFM
———————————————————————————
Işın kılıçlarınızın tozunu alın, kostümlerinize çekidüzen verin. 11 Şubat’ta Güç’e denge getireceğiz.

Jedi ve Sith, hep birlikte.

FRPNET Ekibi olarak biz de orada olacağız! Sizleri de bekliyoruz. Güç sizinle olsun!


Etkinliğe katılmak için : https://www.facebook.com/events/270146746379096/

İlginizi Çekebilir  Muhteşem ve Kudretli Oz İçin Hazır Olun!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu