Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Son Haberler » Medieval Cosplay ve FRP Party YARIN!

Medieval Cosplay ve FRP Party YARIN!

medieval-cosplay-party-the-game-etkinlikSizlere daha önce bu muhteşem partinin detaylarını buradan duyurmuştuk. İşte bu muhteşem Medieval Cosplay & FRP Party, YARIN!

Medieval Cosplay Party’nin en çok merak edilen etkinliklerinden birisi olan toplu role play seanslarının içeriği belli oldu.

Türkiye’nin ilk ve tek dijital eğlence merkezi The Game for Big Kids, geleneksel hale getirdiği konsept partilerine, Dekatlon Buzz Sosyal Medya Ajansı’nın da sponsorluğunda, Point Hotel Barborost’ta 3 Mart Cumartesi gecesi düzenleyeceği “Medieval Cosplay Party” ile devam ediyor.

Medieval Cosplay Party’e katılan herkese açık olan etkinlikte iki farklı türde FRP oynanacak.

Live Action Role Play düzeninde gerçekleşecek ilk aktivitede İngiltere Kralı VIII. Henry dönemini anlatan The Tudors dizisinin bir bölümünü canlandırılacak. 23 karakterin yer alacağı etkinlik, Özlem Buket Duru tarafından yönetilecek.

Ece Günöven tarafından yönetilecek bir diğer aktivitede katılımcılar, 6-8 kişilik masaüstü RP düzeninde, yolu gizemli olayların gerçekleştiği bir köye düşen gezgin grubunun kaderini tayin edecekler.

Türkiye’nin sayılı konsept mekanlarından biri olan The Game’de, video Oyunlarının, sinema ve eğlencenin Orta Çağ konsepti ile bir araya geldiği bu benzersiz deneyimin bir parçası olmak istiyorsanız yerinizi mutlaka ayırtın. Bu sıra dışı parti, Dekatlon Buzz, Tiglon, Efes Pilsen, Raven, Kavaklıdere ve FRPNET sponsorluğunda Point Hotel’de yer alan The Game for Big Kids de gerçekleşecek.

İlginizi Çekebilir  Star Wars Klon Savaşları 5. Sezon

Kostümlü katılımın zorunlu olacağı bu sıradışı etkinliğe, 18 yaşından büyük Oyun tutkunları ücretsiz olarak katılabilecek. Etkinlik saat 19:00’da başlayacak ve Twitter üzerinden #TheGameMC hashtag’i ile takip edilebilecek.

 

Etkinlik detayları için önceki haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

Bizim de sponsor olduğumuz bu eğlenceli partiye katılmak için hâlâ geç kalmadınız. Biz de orada olacağız!