Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Son Haberler » KONTAKT 2 Geliyor!

KONTAKT 2 Geliyor!

kontakt-2-logo

26 Kasım 2011 tarihinde İTÜ Eski Kütüphane’de düzenlenen ve 2011’in en çok ses getiren fantastik kurgu, FRP ve Cosplay etkinliği olan KONTAKT, şimdi de KONTAKT 2 ile geliyor. 1000’den fazla kişinin katılım göstermiş olduğu ilk etkinliğe nazaran ikinci etkinliğe çok daha fazla kişinin katılması bekleniyor.

FRPNET’in de organizasyon içinde bulunduğu ve sponsorlardan biri olduğu etkinlik bu kez daha bomba bir şekilde geliyor. Geçen etkinliğe nazaran daha fazla katılımcının beklendiği etkinliğin sürprizleri hazır.

kontakt-resimKatılımcıların ilk kez bir etkinlikte oradan oraya koşturacağı ve keyifli dakikalar geçireceği sürprizlerin dışında KONTAKT 2 etkinliğinde seçilen bir en iyi cosplayer da Avrupa’nın en büyük Cosplay organizasyonlarından biri olan EuroCosplay’e gitme şansı kazanacak.

Şimdilik sadece tarihi belli olan KONTAKT 2 etkinliği 30 Haziran – 1 Temmuz tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek. Sponsorlar, organizasyondaki etkinlikler ve detaylar çok yakında açıklanacak. Siz şimdiden o tarihler için kendinizi hazırlayın.

KONTAKT 2011’e gelemediyseniz ve etkinlikte neler yaşandığını merak ediyorsanız bu yazımızı okumanızı öneririz. Ayrıca KONTAKT 2011’in birbirinden güzel resimlerini de KONTAKT 2011 galerisinde görebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  FRPNET, Yazarlarına Telif Ödüyor

 

KONTAKT web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.