Anasayfa » Haberler » Son Haberler » Knight’s Quest Kart Oyunu

Knight’s Quest Kart Oyunu

knights-quest-banner

Yepyeni bir fantastik kart oyunu piyasaya girmeye hazırlanıyor.

Brothers Barbarian webisode’unun barbarı, aynı zamanda FRP oyuncusu ve oyun tasarımcısı olan Ken Whitman tarafından geliştirilen Knight’s Quest kart oyunu, Kickstarter’da destek bekliyor.

knights-quest-resim1Ken Whitman’ın, ailesi ve çocukları ile birlikte oynamak için geliştirdiği oyun, şimdi de piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Oyunu oynayan pek çok kişinin Ken Whitman’a baskı yapması sonucu Whitman da oyunu Kickstarter’a taşımaya karar vermiş. Üstelik iki büyük usta Jeff Easley ve Peter Bradley de çizimleriyle projeye destek veriyor.

2 ve 8 kişi arası oyuncu ile oynanan ve ortalama 30 dakika süren oyunda ejderhalar, büyücüler ve kahraman savaşçılar oyunlarımızı süsleyecek.

20 gün sürecek olan Kickstater projesinde hedeflenen toplam tutar 6000$ olarak belirlenmiş. Kartların da Aralık 2013 gibi piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Siz de geç kalmadan projeye destek olarak, bu oyunu ilk oynayanlardan biri olma fırsatını yakalayabilirsiniz. Üstelik Jeff Easley’nin ve Peter Bradley’nin orijinal çizimlerine sahip olma şansını da elde edebilirsiniz.

Projenin Kickstarter sayfasına ve detaylarına buradan ulaşabilirsiniz!

İlginizi Çekebilir  Deck of Many Things’e Yeni Bir Bakış!