Son Haberler

Kendi Hobbit Köyünüzü Kurun

hobbit-evi-1Yüzüklerin Efendisi filminin üzerinden 11 yıl, kitabının yayınlanması üzerinden 58 yıl geçti fantastik kültür üzerindeki etkisi hiç bitmedi. Ülkemizde de 14 yıl önce kitabın yayınlanması ile değişik bir kültür oluşmaya başlamıştı bile.

Şimdi de Aralık ayında gelecek olan, Yüzüklerin Efendisi öncesini anlatan “The Hobbit” filmini beklerken hangimiz o ambiyansı yaşamak istemez ki?

İlgili Makaleler

hobbit-evi-2Yüzük Kardeşliği (The Fellowship of the Ring) kitabında okuduğumuz, filminde gördüğümüz Shire kasabası, pek çok okurun ve izleyicinin hayallerinde önemli bir yer edinmiştir mutlaka. Hobbitlerin küçük evleri, birbirinden güzel bahçeleri ve yemyeşil araziler hepimizi alıp götürmüştü.

Şimdi kendi Hobbit köyünüzü kurma vakti geldi. Kendinizi bir hobbit gibi hissedebilmeniz için Wooden Wonders isimli firma sizlere hobbit evlerini sunuyor. 1.900$ ile 3.100$ arasında değişen fiyatlarla siz de bir hobbit evine sahip olabilirsiniz. Tamamen ahşaptan imal edilen evlerin eni 3.5 metre, tavan yüksekliği ise en fazla 1.90 metre. Büyüklüğü ise 50 metrekareye kadar çıkabiliyor.

Böyle bir hobbit evini alsanız bile Türkiye’ye getirebilir misiniz bilmiyorum ama biz eşeğin aklına karpuz kabuğunu sokalım, sonra da yavaştan uzaklaşalım…

İşte satın alabileceğiniz site burada.

İlginizi Çekebilir  FRPNET 10. Yaş Soru-Cevap Yarışması Sonuçlandı!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu