Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Son Haberler » Kayra Keri Küpçü, ENnie Jürisine Aday! Siz De Destek Olun!

Kayra Keri Küpçü, ENnie Jürisine Aday! Siz De Destek Olun!

ennie-oduller-banner-700

Fantastik oyun ve FRP dünyasının en prestijli ödüllerinden olan ENnie Ödülleri‘nin gelecek sene düzenlenecek olan seçmelerinde jüri olmak için, sitemiz FRPNET’in kurucusu Kayra Keri Küpçü aday gösterildi.

ENnie Ödülleri, sadece fantastik oyun dalında verilen dünyanın en önemli ödüllerindendir. Bir nevi FRP dünyasının oscarı dersek yanlış olmaz.

frp-zariFRPNET’in kurucu ismi ve Genel Yayın Yönetmeni olan Kayra Keri Küpçü, sadece bu alanla kısıtlı değil. Türkiye’deki birçok fantastik edebiyat eserinin, kurgu evrenlerin ve oyun dünyasının içerisinde bulunuyor.

Dünya çağında tüm fantastik oyun üreticilerinin yarıştığı bu yarışmada ilk kez bir Türk jüri adayı da sizlerin desteğiyle tüm dünyada ülkemizi temsil edilebilir. Oylamalar 22 Temmuz itibariyle başladı ve 1 hafta sürecek.

Siz de Kayra Keri Küpçü‘nün ülkemizi temsil etmesini ve bu önemli etkinlikte jüri olarak görev almasını istiyorsanız buraya tıklayarak desteğinizi verebilirsiniz. Yapmanız gereken, Kayra Keri Küpçü isminin yanındaki kutudan “1” rakamını seçip oyunuzu göndermek.

İlginizi Çekebilir  Neverwinter Video İncelemesi Yayında!