Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Son Haberler » FRPNET Rol Yapma Ağı Hazır!

FRPNET Rol Yapma Ağı Hazır!

rolyapma-saggorsel

Bütün toplantılarımızda bahsettiğimiz, Türkiye’de bir ilk olacak dediğimiz, oyuncularla oyun yöneticilerini dijital ortamda buluşturacak ve oyun / oyuncu arama derdinizi bitirecek dediğimiz Rol Yapma Ağı projemiz bu akşam itibariyle açılıyor.

Uzunca süredir test aşamasında olan, daha önceki projemiz olan DM Database ile entegre bir şekilde çalışan yeni sistem FRPNET v3.0’ın da tabanındaki ana yapıya bağlı.

Rol Yapma Ağı size ne kazandıracak?
DM’ler yeni oyun açtığında buraya oyun bilgisini girerek ağ üzerinden diğer oyunculara ulaştırabilecek.
Oyuncular girilen oyunları herhangi bir kayıt işlemi olmaksızın görüp kayıt olabilecekler.
Etkinlik takvimimiz üzerinden gerçekleşecek etkinlikleri yıl, ay, hafta, gün bazında görebileceksiniz.  Renkler üzerinden kategorizasyonu yapılmış sistem size aylık periyotta kim hangi oyunu oynatıyor tek seferde listeliyor.

Bu ve benzeri bütün özelliklere tamamen ücretsiz bir yapı üzerinden ulaşabiliyorsunuz. DM’ler yeni sistem üzerinde diledikleri sayıda oyun açabilirler, kendileri de oyunlara katılabilirler. Kısıtlayıcı bütün unsunlardan uzak durduğumuz projemizde hepimize iyi olurlar, yeni dostluklar dileriz.

Menünün en sağındaki sekmeden Rol Yapma Ağı’na ulaşabilirsiniz!

İlginizi Çekebilir  FRPNET 9. Yaş Kutlaması Hediyeleri Sahiplerini Buldu

Not: DM Database’e kayıt olmuş dostlarımızın yeniden kayıt olmasına gerek yoktur, DM giriş şifrelerinizi size ulaştıracağız. Database’imize kayıt olmamış yeni oyun yöneticileri kayıt olup oyun açabilirler. DM Database kayıtları olan arkadaşlar Facebook üzerinden bize (fb-icon Ilker Karaş) e-posta adreslerini iletsinler lütfen.

Special Thanks: Bu proje kapsamında kafasını ütülediğim, kimi zamanlar belki de kız arkadaşından, ailesinden, iş arkadaşlarından hatta hayattan alıkoyduğum proje dostum Ozan Özkan’a, hakkın ödenmez bro!

Biterken çalıyordu: Sabaton – Primo Victoria