Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Son Haberler » Fantastik Cnbc-e Haziran Sayısı!

Fantastik Cnbc-e Haziran Sayısı!

cnbc-e-haziran-2012-sayisi-fantastik

Yayınladığı fantastik diziler ile pek çok fantastik ve bilimkurgu severin gönlünde taht kuran Cnbc-e, bu ay yayınladığı dergi ile de bizleri mutlu ediyor.

Fantastik sinemanın, dizilerin özellikle ele alındığı dergide FRP, hobi ve fantastik edebiyattan da bahsediliyor. Bu ay Cnbc-e dergi alınır. İşte bu ay dergide olanlara genel bir bakış;

cnbc-e-haziran-2012-dergi-fantastikFantastik CNBC-e dizileri hakkında bilmek istediğiniz her şey CNBC-e Dergi Haziran sayısında. En fantastik aşklar, bir fantastik dizi için gereken malzemeler, 2012 fantastik sinema kılavuzu, karşılaştırmalı fantastik karakterler analizi, yeni başlayanlar için fantastik alem rehberi ve “içinizdeki fantastiği keşfedin” testiyle CNBC-e Dergi Haziran sayısı fantastik TV ve sinemaseverlerin her türlü ihtiyacını karşılayacak.

Dahası Spartaküs’ten tarih dersi, Mildred Pierce’tan 30’lar modası ve yılın en “ağır” komedisi Mike & Molly ve Mad Men’in yıldızı parlayan aktrislerinden Elisabeth Moss ile özel röportaj sadece CNBC-e Dergi’de.

Ayın sürpriz konukları, özel bölümleri ve sıradışı anlarını konu alan yazılar sayesinde CNBC-e ve e2 izlerken tek bir anı bile kaçırmayacak, ekran yüzlerinin hayatlarındaki son gelişmeleri öğrenerek gündemi takip edeceksiniz.

İlginizi Çekebilir  Gotham Dizisi İçin Karakter Posterleri

Fantastik sinemanın vizyonu ele geçirdiği bu ayda Pamuk Prenses ve Avcı, Karanlık Gölgeler ve Prometheus FİLM Dergisi’nde. Vizyondaki filmler ve raflardaki DVD’ler ile bu ay sinemayı yine FİLM Dergisi’nden takip edeceksiniz. FİLM Dergisi, CNBC-e Dergi ile herkese hediye.

Fantastik kurgu ile ilgili olarak sitemiz FRPNET’i de önermişler. Herkese iyi okumalar.