Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Son Haberler » FABİSAD Kuruluş Partisi

FABİSAD Kuruluş Partisi

fabisad-banner

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek fantastik kurgu ve bilimkurgu alanında resmi çalışmalar yapmayı hedefleyen, kısa adı FABİSAD olan Fantazya ve Bilimkurgu Sanatları Derneği, kuruluşunu muhteşem bir parti ile kutluyor.

Fantastik kurgu ve bilimkurgu alanında yapıtlar veren, bu konuda uğraşlar veren yazarları, çizerleri, editörleri, çevirmenleri, yönetmenleri bünyesinde toplayan dernek, fantastik partiyi şu şekilde duyurdu;

fabisad-parti-afisiŞubat 2012′de kuruluşunu duyurduğumuz Fantazya ve Bilimkurgu Sanatları Derneği (FABİSAD), hayal gücüne ve yaratıcılığa değer veren tüm dostlarını bir araya getirmek için 28 Nisan 2012′de bir kuruluş partisi düzenliyor. Bu partide, sanatçı üyelerimizin romandan sinemaya, çizgiromandan akademik araştırmalara, fantastik, bilimkurgu ve korku türlerinde ortaya koydukları tüm eserleri topluca görmek de mümkün olacak. FABİSAD’ın bu türlerde yeni eserleri teşvik etmek amacıyla düzenleyeceği Giovanni Scognamillo (kısaca GİO) ödülleri hakkında ilk duyurumuzu da yine bu partide yapacağız.

Tüm hayal gücü dostlarını birlikte yapabileceğimiz projeleri konuşmak, FABİSAD’ın yapacaklarından haberdar olmak ve en önemlisi hayatın rutinliğinden uzak renkli bir akşamı bizlerle paylaşmak için, detayları ekteki davetiyede belirtilmiş olan kuruluş partimize bekliyoruz.

İlginizi Çekebilir  Devasa Harry Potter LARP'ına Hazır Mısınız?

Sevgilerimizle,

FABİSAD Yönetim Kurulu

http://www.fabisad.com

Etkinlik Tarihi: 28 Nisan 2012 Cumartesi
Etkinlik Yeri:
Taksim – Kemancı    Etkinlik Saati: 19.30

 

FABİSAD’ın resmi Facebook etkinlik sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Partide görüşmek üzere! :)