Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Son Haberler » Eski D&D Kitapları Yeniden Piyasada!

Eski D&D Kitapları Yeniden Piyasada!

dnd-classic-1st-edition-banner

D&D Next’in Gen Con’daki konferansında eski Dungeons & Dragons kitaplarının yeniden piyasaya çıkacağı duyurusu yapılmıştı ve biz de bunu sitemizden duyurmuştuk.

Beklenen an geldi ve eski D&D kitapları, resmi PDF olarak satışa çıkarıldı. İlk basımlarının yüzlerce doları bulduğu kitaplara çok düşük ücretlerle sahip olmanız mümkün!

queen-of-the-demonweb-pits-coverGünümüzde Basic D&D adıyla anılan ilk edisyon Dungeons & Dragons kitaplarından tutun da 3rd Edition kitaplarına kadar çok geniş bir yelpazede pek çok kitap satışa sunulmuş durumda. Dungeons & Dragons’ın yaratıcılarından Gary Gygax ve Dave Arneson’ın senaryoları da, Planescape diyarının ilk kitaplarından olan Manual of Planes de, bilgisayar oyununa uyarlanan Temple of Elemental Evil da bu listede yer alıyor.

D&D Classics adıyla duyurulan ve RPG sistemlerinin resmi PDF kitaplarının satışı üzerine uzmanlaşmış DriveThruRPG sitesi tarafından kurulan sitede yeni FRP oyuncuları da düşünülmüş. Baskısı tükenmiş veya zor bulunan 4th Edition Dungeons & Dragons kitaplarını da listede bulabilirsiniz.

Şimdilik az sayıda kitap görseniz de bu sayı sürekli artacak. Bu nedenle takipte kalmanızı öneririz.

İlginizi Çekebilir  TBD Bilimkurgu Öykü Yarışması

Ben şimdiden arşivime eksik kitaplarımı ekledim bile. Siz de PDF’leri satın alarak ister bilgisayarınızdan veya taşınabilir akıllı cihazınızdan okuyabilir, isterseniz kaliteli bir baskı ile elinizin altında bulundurabilirsiniz. Unutmayın, burada yer alan bazı kitapların fotokopileri bile onlarca dolara alıcı bulabiliyordu. Bu fırsatı değerlendirin ve en eski sistemlere ve maceralara bile ulaşın.

Siteye buradan ulaşabilirsiniz.