Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Son Haberler » Battlestar Galactica: Blood and Chrome

Battlestar Galactica: Blood and Chrome

battlestar-galactice-blood-chrome-banner

Büyük bir istek ve merakla beklenen Battlestar Galactica’nın öncesini anlatan BattleStar: Blood and Chrome bugün yayınlanıyor.

10 bölümlük web serisi (webisode), Machinima sitesi üzerinden yayınlanacak. Machinima daha öncesinde Mortal Kombat için Legacy serisini vermişti. Blood and Chrome’un bölümleri 7 ila 12 dakika arasında sürecek ve önümüzde ki 1 aylık süresinde bitecek.

Battlestar-Galactica-Blood-and-Chrome-William-AdamaAncak Blood and Chrome macerası buradan sonra bitmeyecek. 2013 içerisinde NBC’ye bağlı SyFy kanalında 2 saatlik bir BattleStar: Blood and Chrome filmi verilecek. Sonrasında ise özel bölümlerinde dahil olduğu bir DVD piyasaya sürülecek.

Hikaye ilk Cylon savaşı sırasında bulunan William Adama (Luke Pasqualino)’ın üzerinden işlenecek. BattleStar Galactica’ya hizmet eden genç William’a, yardımcı pilot olarak Coker (Ben Cotton) destek verecek.

SyFy programlama başkanı Mark Stern, “Heyecanı yüksek ve kaliteli efektleri ile Blood and Chrome, BattleStar Galactica evreni için önemli bir genişleme parçası olacak.” dedi

Blood and Chrome, BattleStar Galactica serisinin tutkunlarının asla kaçırmaması gereken bir seriye benziyor.

İşte serinin fragmanı:

İlginizi Çekebilir  Dragonlance Trailer Project Röportajı