Son Haberler

Batman 3 Resmen Açıklandı!

Kara Şövalye (The Dark Knight) filmini izledim, sinemadan çıktım ve dedim ki; “Mutlaka bir üçüncü film olmalı.” Sonraki günlerde Christopher Nolan açıkladı: “Üçüncü filmi düşünmüyorum, böyle kalmalı.” diye; ama Perşembe’nin gelişi Çarşamba’dan belliydi….

Sinema tarihinin en ünlü çizgi roman uyarlamaları arasında yer alan Christopher Nolan‘ın yönettiği ‘Batman‘ serisinin merakla beklenen üçüncü filminin gösterim tarihi açıklandı. Serinin son filmi ‘Kara Şövalye’ (The Dark Knight) büyük ses getirmişti.

İlgili Makaleler

Batman 3

Batman’in sinema macerası devam ediyor. Christopher Nolan imzalı ‘Batman Başlıyor’ (Batman Begins) ve ‘Kara Şövalye’nin (The Dark Knight) ardından çekilecek üçüncü filmin 20 Temmuz 2012‘de gösterime gireceği açıklandı.

Serinin ikinci filmi ‘Kara Şövalye’ bütün dünyada yankı uyandırmış ve birçok eleştirmen tarafından yılın filmi olarak gösterilmişti. ‘Kara Şövalye’de özellikle yakın zaman önce kaybettiğimiz Heath Ledger‘ın Oscar alan performansı çok konuşulmuştu. Heath Ledger’ın ani ölümüyle serinin üçüncü filminin çekilip çekilmeyeceği merak konusu olmuştu.

David S. Goyer‘in yazıp Christopher Nolan’ın yöneteceği 3. film, 20 Temmuz 2012‘de sinemaseverlerle buluşacak. İlk iki filmde rol alan Christian Bale, Michael Caine, Morgan Freeman ve Gary Oldman‘ın yeni filmde de rol alacağı kesinleşirken, yeni ‘kötü adam’ın kim olacağı ise merakla bekleniyor.

İlginizi Çekebilir  Hobilerinize Özel Mekanlar - Hobi Dükkanları

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu