Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Son Haberler » Baharatlı Patates Yarışması

Baharatlı Patates Yarışması

otik-baharatli-patates-banner

Son Yuva Hanı’nın sahibi Otik, lağım cücesi hastalığı nedeniyle yataklara düştü. İyileşme sürecinde hanı işletmek için senden yardım istiyor. Bu teklifi kabul etmenin ardından korkunç bir gerçek ile karşı karşıya kaldığını fark ediyorsun; bir kender, Otik’in meşhur baharatlı patates tarifini “ödünç” almış! Öyleyse yeni bir tarife ihtiyacın olacak!!!

son-yuva-hani-krynnSadece eğlence amaçlı bir Otik’in Baharatlı Patates tarifi yarışması düzenliyoruz. İstediğimiz şey orijinal ve ilginç tarifler. Bu nedenle daha önce yayınlanmış tarifleri kullanmamalısınız. Yarışma, 1 Aralık’ta başlıyor ve 31 Aralık’ta sona erecek.

Hazırladığınız tarifleri Spiced Potato Cook-Off sayfasında paylaşın. En çok “Beğeni” alan tarifler jürimiz tarafından değerlendirilecek ve denenecek. Bunun sonucunda da üç kazanan belli olacak.

Yarışmamızın jürisindeki güzide isimler şu şekilde: Tracy Hickman, Trampas Whiteman, Shivam Bhatt, Katie Holdbrook ve Kayra Keri Küpçü.

Yarışmanın kazananı olan kişilerin isimleri Margaret Weis tarafından yazılacak kitapta karakter isimleri olarak yer alacak.

Kullanmanız gereken tek malzeme patates! Gerisi sizin yaratıcılığınza kalmış. Yapmanız gereken orijinal olmak, cesur olmak ve yaratıcı olmak!

İlginizi Çekebilir  Özgen Berkol Doğan Bilimkurgu Kütüphanesi