Son Haberler

31. İstanbul Kitap Fuarı TÜYAP’ta Başlıyor

31-istanbul-kitap-fuari-banner

Ülkemizde düzenlenen en büyük edebiyat ve kitap etkinliği olan İstanbul Kitap Fuarı, 31. kez kapılarını ziyaretçilere açmaya hazırlanıyor. 17 – 25 Kasım 2012 tarihleri arasında 9 gün sürecek fuarda kitaba doyacaksınız.

31. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı 600 yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılımı, 200 etkinlik ve yüzlerce imza ile kapılarını kitapseverlere açmaya hazırlanıyor. İstanbul Kitap Fuarı’na yurt dışından 40 ülkeden yayınevleri, telif ajansları ve konuk yazarlar katılacak.

Onur Yazarı Gülten Dayıoğlu

Onur yazarının Gülten Dayıoğlu olduğu ve ana temanın “Çocukluğum Yurdumdur-Çocuk ve Gençlik Edebiyatı” olarak belirlendiği kitap fuarı birbirinden renkli çocuk etkinliğine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

31-istanbul-kitap-fuariFuar süresince Gülten Dayıoğlu’nun katılımıyla çocuk edebiyatı üzerine panel ve söyleşiler düzenlenecek.

Ayrıca, Danilov Beşlemesi serisinin yazan fantastik kurgu yazarı Jasper Kent de bu sene Can Yayınları’nın konuğu. Yazdığı Danilov Beşlemesi kitaplarını fantastik kurgu severler için imzalayacak.

Bunun dışında Doğu Yücel, 18 Kasım saat 14:30’da Doğan Kitap’ta Varolmayanlar kitabını; Hamit Çağlar Özdağ, 24 Kasım saat 12:00’de İkinci Adam Yayınları’nda Kan Muskaları serisini; Frpnet’in Genel Yayın Yönetmeni Kayra Keri Küpçü, 24 Kasım saat 14:00’de Gerekli Şeyler’de Çizgilerin Gücü Adına kitabını imzalayacak.

Metrobüs durağının Tüyap Fuar Alanı’na kadar gelmesi de bu sene ulaşımı kolaylaştıran bir unsur. Metrobüs ile fuar alanına kadar ulaşmanız mümkün. Yine de ben servis kullanmak istiyorum derseniz Servis Bilgileri‘ne buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca 24 Kasım Cumartesi günü FABİSAD tarafından düzenlenen “Türkiye’de Fantastik Edebiyatın Gelişimi” isimli etkinliği de kaçırmamanızı öneririz. Etkinlik bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca İstanbul Kitap Fuarı’na gittiğinizde kendinizi “Ben şimdi ne alacaktım,” diye kaybetmeyin. Kitaplık bölümümüzü ziyaret ederek listenizi kolayca oluşturabilirsiniz.

31. İstanbul Kitap Fuarı resmi web sayfasında fuar ile ilgili merak ettiğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz. Pek çok fantastik kurgu, bilimkurgu ve çizgi roman kitabını birarada bulabileceğiniz, edebiyat ve kitap ile dolu 9 güne hazırlanın!

İlginizi Çekebilir  KONTAKT Galerisi Eklendi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu