Son Haberler

2012’de Neler Oynayacağız?

guild-wars-2-banner-2012

5- Guild Wars 2
Çıkış Tarihi: 2012
Developer: ArenaNet
Publisher: NCsoft
Yenilenmiş savaş ve büyü mekaniklerinden, oyuncuların seçimlerinden doğrudan etkilenen hikaye ve olay sistemine kadar bir çok şey bu güzide fantastik MMORPG’yi hevesle beklememiz için yetiyor. Şu anki MMORPG bolluğunda bile GW2 pastadan kendine güzel bir dilim koparacak gibi görünüyor.

assassins-creed-3-game

İlgili Makaleler

4- Assassin’s Creed 3
Çıkış Tarihi: 30 Ekim
Developer: Ubisoft Montreal
Publisher: Ubisoft
Neredeyse tüm detayları son bir ayda ortaya çıkan AC3’ü aslında çok da tanıtmamız gerekmiyor. Her seferinde değişik zaman ve mekan seçimleriyle tanınan seride bu sefer de Amerikan İç Savaşı’nda rol alacak Connor isimli assassini oynuyor, kırmızı urbalılara hayatı zindan etmeye çalışıyoruz.

grand-theft-auto-5 

3- Grand Theft Auto V
Çıkış tarihi: 2012 sonu-2013 başı
Developer: Rockstar North
Publisher: Rockstar Games
İki boyutlu günlerinde efsane olan GTA serisi, üçüncü boyuta geçince sapıtmayan ender markalardan biri haline gelmesiyle meşhurdur. Diğerlerinin aksine üçüncü oyunla birlikte gücüne güç katan GTA, karmaşık tepkiler alan dördüncü oyundan sonra bu sene sonuna doğru bitirebilmelerini umduğumuz beşinci oyunuyla hayranlarını bakalım bu sefer ne suçlar işlemeye itecek merak ediyoruz.

baldurs-gate-enhanced-game-2012

2- Baldur’s Gate Enhanced Edition
Çıkış Tarihi: 2012 Yazı
Developer(s) Overhaul Games
Publisher(s) Atari
Planescape Torment’la birlikte RYO’ların ulaşabileceği şimdilik son nokta olarak görülen Baldur’s Gate’in sitesi yıllar sonra harekete geçince bizde ister istemez bir kıpırtı oluşmuştu. Bir sabah sitede geri sayım görmemizle bu kıpırtı kainata yayılmış olacak ki o akşam saatler dokuzu gösterdiğinde açıklama yapması beklenen adamların sitesi bu baskıya dayanamayıp çöktü. Uzun lafın kısası yenilenmiş grafikleri, ikinci oyundan ithal edilecek sınıf ve kitleri, iPad ve MacOS desteği ve yeni görevle NPC’leriyle BGEE birden kendisini beklenen oyunlar listesinin tepesinde buluverdi. İtirazı olan?

diablo-3-oyun-2012-banner

1- Diablo III
Çıkış Tarihi: 15 Mayıs
Developer/Publisher: Blizzard
Birincinin kim olduğu konusunda kimsenin şüphesi var mıydı ki zaten? On küsür yıl sonra sonunda tünelin ucunda ışık göründü, bir kısmımız gerek yıllık WoW üyeliğiyle, gerekse açılan ön siparişle oyunu aldık bile. 15 Mayıs gecesi teknomarket kapılarında oluşacak kuyrukları hayal edince Diablo’nun yeri hakkında tereddütleriniz varsa bile dağılacaktır.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  TSR Geri Dönüyor!
Önceki sayfa 1 2 3 4 5

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.