Sinema Haberleri

Zero Charisma – FRP Oyuncuları İçin Film

Zero Charisma

Zero Charisma filmini daha önce duymamış olabilirsiniz. Biliyorsunuz, bu tür geek kültürü ve FRP ile ilgili filmler maalesef ülkemizde vizyona girmiyor ancak her FRP oyuncusunun izlemesi gereken bir filmden bahsediyoruz burada.

Hem FRP hem de geek kültürü ile ilgili esprilerin ve göndermelerin olduğu film, sitemizi takip eden herkesin hoşuna gider diye düşünüyorum.

Zero Charisma Afişi
Zero Charisma Afişi

Film konusu ise FRP’den biraz daha farklı. Yani fantastik bir film bekleyenler biraz hayal kırıklığına uğrayabilir çünkü film daha çok arkadaşlık üzerine.

Filmin baş kahramanı Scott, her hafta düzenli olarak büyükannesinin mutfağında arkadaşlarına FRP oynatan bir oyun yöneticisidir. Uzun süredir birlikte FRP oynayan gruba, sonrasında Miles isimli bir başka kişi katılır. Scott, neo-nerd bir hipster olan Miles’ı oyuna davet eder ancak herkes, yeni birisinin oyuna katılmasından rahatsız olur. Sonrasında ise Miles, herkes tarafından sevilen biri haline gelirken Scott’ın oyun yöneticisi karizması ve arkadaşları arasındaki hegamonyası da yavaş yavaş çökmeye başlar. Bunun üzerine Scott’ın bir şeyler yapması gerekmektedir. Scott, arkadaşlarının sevgisini kazanmak için neler yapacak?

FRP çevresinde dönen bu eğlenceli komedi filminin yönetmenliğini Katie Graham ve Andrew Matthews üstleniyor. Hikayesi ise Andrew Matthews’a ait. Zarların havada uçuştuğu, fantastik sohbetlerin döndüğü film 11 Ekim’de Amerika’da gösterime girdi. Filmin DVD’si yakın zamanda piyasaya çıkar ancak merakınızı gidermek için aşağıdaki fragmanı izleyebilirsiniz.

Şimdiden herkese iyi seyirler. :)

YouTube player

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.