Sinema Haberleri

Zack Snyder, Netflix Filmi Rebel Moon’dan İlk Fragmanı Ortaya Çıkardı

Gamescom Opening Night Live 2023‘e katılan yönetmen Zack Snyder, bilimkurgu filmi Rebel Moon‘un resmi fragmanını sundu.

Rebel Moon

300 ve Justice League filmlerinin başarılı yönetmeni Zack Snyder, aralık ayında Netflix‘te gösterime girecek bilimkurgu filmi Rebel Moon‘un sır perdesini Gamescom ONL 2023‘te araladı.

YouTube player

Netflix‘in Haziran ayındaki Tudum etkinliğinde paylaşılan kamera arkası görüntülerinden sonra bu tanıtım videosu, Rebel Moon‘a gerçek anlamda ilk kez göz atmamızı sağladı. Filmde Sofia Boutella‘nın yanı sıra Ed Skrein, Charlie Hunnam, Michiel Huisman, Djimon Hounsou, Staz Nair, Bae Doona, Ray Fisher, Anthony Hopkins veE. Duffy rol alıyor.

Bir galaksinin kıyısındaki barışçıl bir koloni, zalim bir yönetici gücün orduları tarafından tehdit edildiğinde, köylüler arasında yaşayan gizemli bir yabancı olan Kora (Sofia Boutella) hayatta kalmak için en iyi umutları haline gelir. The Mother World’e karşı imkansız bir duruş sergilemek için kendisiyle birleşecek eğitimli savaşçılar bulmakla görevlendirilen Kora, farklı dünyalardan gelen ve ortak bir kurtuluş ve intikam ihtiyacını paylaşan yabancılar, isyancılar, köylüler ve savaş yetimlerinden oluşan küçük bir savaşçı grubu toplar. Bütün bir Realm’in gölgesi en beklenmedik ayların üzerine düşerken, bir galaksinin kaderi üzerine bir savaş verilir ve bu süreçte yeni bir kahramanlar ordusu kurulur.

Öte yandan Zack Snyder daha önce, aynı evrende geçen devasa bir RPG‘nin de tanıtımını yapmıştı. Gamescom‘da geçirdiği süre boyunca Snyder, mobil geliştirici Super Evil Megacorp‘un bir Rebel Moon oyunu üzerinde çalıştığını doğruladı, ancak bunun daha önce açıklanan proje olup olmadığı henüz belli değil.

Rebel Moon‘un ilk bölümü 22 Aralık‘ta, ikinci bölümü ise 19 Nisan 2024‘te Netflix‘te yayınlanacak.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.