Sinema Haberleri

Yüzüklerin Efendisi Kadrosu, 20. Yıl Kutlamaları İçin Bir Araya Geliyor

İlk filmi 2001 yılında vizyona giren Yüzüklerin Efendisi, 20. yılını kutlayacak. ABD’de sinema salonlarının tekrar açılmasına denk gelmesinden ötürü özel bir etkinlik düzenlenecek.

Peter Jackson‘ın yönetmenliğindeki Yüzüklerin Efendisi Üçlemesi vizyona girdiğinde, sinemayı da kökten değiştirmeyi başarmıştı. Filmlerin çıkmasından bu yana 20 yıl geçti ancak halen popülerliğini koruyor.

Pandemiden dolayı evlere kapandığımız 2020 yılında, oyuncu Josh Gad, YouTube‘da özel bir seri başlatmıştı. Reunited Apart programının bir parçası olarak Yüzüklerin Efendisi kadrosunu online da olsa bir araya getirmeyi başarmıştı. Ancak haberimize konu olan duyuru biraz daha farklı.

Bildiğiniz üzere pandemi sinema sektörünü de derinden etkiledi. Filmler peşi sıra ertelendi. Çünkü açık sinema salonu yoktu. ABD, yavaştan normalleşme sinyallerini vermeye başladı. Bu aşamada kontrollü olarak sinema salonlarını da açacaklar. Sinema salonlarının tekrar açılması ve Yüzüklerin Efendisi’nin 20. yılının denk gelmesiyle özel bir etkinlik planlandı.

20. Yılına Özel Yüzüklerin Efendisi Soru-Cevap Paneli

Stephen Colbert, büyük bir Yüzüklerin Efendisi hayranı

Alama Drafthouse, Stephen Colbert‘in sunuculuğunu üstleneceği üç haftalık bir gösterim yapacak. Bu gösterim sırasında sinema salonlarında Yüzüklerin Efendisi Üçlemesi tekrar gösterilecek. Özel olan yanıysa, oyuncu kadrosunun tekrar toplanacak olması. Her film gösteriminin ardından, oyuncuların yer alacağı bir soru-cevap paneli düzenlenecek.

Şu aşamada paneller, katılımcılara özel olacak. Ancak takibi haftalarda bu kısımların sosyal mecralarda da paylaşılacağı belirtiliyor. En azından habere ulaştığımız Movie Web‘in haberinde bu şekilde yazıyordu.

Yapılacak etkinlik hakkında da kısa bir tanıtım videosu paylaşıldı.

YouTube player

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.