Sinema Haberleri

Yeni Tomb Raider Filmi Ne Zaman Geliyor

En son 2018 yılında vizyona giren, yeni Lara Croft olarak Alicia Vikander’i izlediğimiz yapımın ikincisinin gelip gelmeyeceği merak konusuydu.

Angelina Jolie’den sonra yeni Lara Croft olarak gördüğümüz Alicia Vikander, yakın zaman önce vizyona giren “The Green Knight” filminde aldığı “Essel” rolüyle Collider’a röportaj vermişti. Oscar sahibi oyuncu verdiği demeçte yeni bir Tomb Raider filmini ne zaman izleyeceğimiz üzerine sorulan soruya, filmin aslında 2020 yılı son çeyreğinde vizyona sokmayı planladıklarını ve malum Covid-19 üzerine filmin ertelendiğini belirtti. Senaryonun bu süreç içerisinde hala daha değişime uğradığını belirten Vikander, tekrar Lara olmak için sabırsızlandığını belirtti. Filmi 2022 yılında izleme ihtimalimizin çok yüksek olduğunu belirtirken henüz net bir şey olmadığını da sözlerine eklemişti.

2018 yapımı Tomb Raider filmi gişede beklenen çıkışı gösterememişti. 2001 ve 2003 yılında Angelina Jolie’nin rol aldığı Tomb Raider filmleriyle kıyaslanması, kuşkusuz bir çok eleştiriyi de beraberinde getirmiş, çoğu filmsever daha film çıkmadan bile yeni Lara Croft’u eleştiri yağmuruna tutmuştu.

İlginizi Çekebilir  Predator Filminden Son Fragman!

Tomb Raider ismi çok büyük bir marka haline geldi. Bu isim üzerine bir çok yapım olacağından kuşkumuz yok. Her ne kadar kıymetli Angelina Jolie, Lara Croft ile özdeşlesen bir kimliğe bürünse de en azından yeni hikaye ve cast örgüsünü görmeden bu denli karşı durmamakta fayda var.

Peki yeni bir Tomb Raider filmi sizi ne kadar heyecanlandırdı?

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.