Sinema Haberleri

Yeni Salem’s Lot Filmine Game of Thrones Aktörü Katıldı

Game of Thrones dizisinden Pilou Asbæk, Gary Dauberman‘ın yöneteceği yeni Salem’s Lot uyarlamasında dahil oldu. Aktör kötüler grubuna katıldı. Asbæk vampir efendisinin yolunu gözleyen Richard Straker‘ı canlandıracak.

Lewis Pullman‘ın başrolünde olacağı filmin çekimleri Boston’da başladı. Vizyon tarihi de şimdiden netleşti bile. Yeni Salem’s Lot filmi vizyona 9 Eylül 2022‘de girecek.

Richard Straker’ı Pilou Asbæk canlandıracak. Ancak, onun yolunu gözlemekte olduğu vampir efendisi Kurt Barlow‘u kimin canlandıracağını henüz bilmiyoruz. Bu isim belki de William Sadler olacak. Zira, aktörün adı henüz bir karakterle eşleşmediği halde filmde rol alacak oyuncular arasında geçiyor. Sadler, Stephen King uyarlamalarına yabancı değil. Öncesinde The Shawshank Redemption ve The Mist filmlerinde de rol almıştı.

Salem’s Lot romanının konusunu daha önceden yazmıştık.

Ben Mears tıkanma dönemine girmiş bir yazardır. Yeni romanı için ilham bulabilmek adına doğup büyüdüğü kasabaya, Maine’de bulunan Jerusalem’s Lot’a dönmeye karar verir. Zira orada küçüklüğünden beri kabuslarına giren tüyler ürpertici bir köşk bulunmaktadır. Bu köşk ile yüzleşmenin kendisine yeni fikirler vereceğini düşünür. Ancak şehre geri döndüğünde köşkün gizemli bir antikacı tarafından satın alındığını öğrenir. Köşkü inceleyemiyor olsa da Mears burada kalmaya devam eder. Kısa sürede bölge sakinlerinin kana susamış canavarlara dönüştüğünü fark eder. Böylece kendisini bu laneti araştırıp durdurmak isteyen bir grup kasaba sakinine liderlik ederken bulur.

Filmde rol alacak diğer oyuncuları, yönetmeni ve romanı tanıttığımız önceki haberimizi buradan okuyabilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Stephen King'in Uykusuzluk Romanı Yeni Baskısına Kavuşuyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.