Sinema Haberleri

Yeni Power Rangers Evreni, Netflix Tarafından Hazırlanma Aşamasında

Power Rangers, Netflix markası altında, yeni bir evren için gerekli çalışmalara başladı.

Hasbro‘nun 2020’de Entertainment One‘ı satın almasının ardından, Hasbro bayrağı altındaki yüzlerce oyuncak serisine dayanan tüm oyunlar, diziler ve potansiyel olarak filmler dünyası için çarklar dönmeye başladı ve en öne çıkan hazırlıklardan biri, Netflix‘te kendine bir yuva bulan yepyeni Power Rangers evreni. Haber, Twitter’da yönetmen Jonathan Entwistle tarafından doğrulandı ve “Sanırım kedi çantadan çıktı! Yeni Power Rangers evreni Netflix’e geliyor.”

Power Rangers, ABD yapımı bir süper kahraman dizisini temel alan eğlence ürünleri markasıdır. 1993’te yayımlanmaya başlayan televizyon dizisinin görüntülerinin önemli bir kısmı Japon yapımı Super Sentai dizisinden alınmaktadır.

Dizinin ilk serisi olan Mighty Morphin Power Rangers 1993’te yayımlanmaya başladıktan sonra özellikle 90’lı yıllarda popüler kültürde önemli bir yer edinmiş ve oyuncakları da yüksek satış rakamlarına ulaşmıştır. 2001 yılına dek Power Ranger ürünleri dünya çapında yaklaşık 6 milyar dolarlık hasılat yapmıştı. Dizi, şiddeti nedeniyle eleştiri alsa da, geldiği andan itibaren büyük bir başarı elde etti ve şimdiye kadar 21 farklı temalı TV dizisi ve üç Power Rangers filmi ile toplam 28 sezon yayınlandı.

Yönetmen Entwistle, aslında iki yıl önce Paramount Pictures ile planlanan ve o zamanlar “bir zaman yolculuğu konsepti” içerdiği söylenen yeni bir Power Rangers filmiyle ilgili görüşmelerde bulunmuştu, ancak bu fikrin şimdi bir bölüme aktarılıp aktarılmadığına dair bir haber yok. Netflix evreninin. Ayrıca yeni film ve dizilerin tam olarak ne zaman geleceği konusunda da henüz bir bilgi verilmedi.

Netflix ve Power Rangers iş birliğinden beklentileriniz neler? Şahsi fikrim Power Rangers markası Netflix‘in kolaylıkla kendi içeriği ve bakış açısını katabileceği bir marka. Power Rangers adını tekrar ön plana çıkarabilecek ve gelir kaynağı yaratacak projeler oluşturması konusunda Netlix‘e güveniyor musunuz? Ben güvenmek istiyorum.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  La Casa de Papel, 5. ve Son Sezonuyla Geri Dönecek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.