Sinema Haberleri

Yeni Joker Hakkında 5 İpucu

joker

Jared Leto’nun Suicide Squad filmiyle ete kemiğe büründüreceği yeni Joker hakkında şimdiye kadar açığa çıkan beş kilit bilgi!

Jared Leto‘nun canlandıracağı öğrenildiğinden beri Suicide Squad filminde göreceğimiz Joker karakterin, yapımın en çok ilgi çeken ismi oldu. Jack Nicholson ve Heath Ledger gibi iki efsanevi performansın ardından, Jared Leto’nun bu rolün üzerinden ne şekilde kalkacağı merak konusu olurken; Joker hakkında sızdırılan 5 önemli bilgi de meraklıları ile paylaşıldı!

Peki yeni Joker, Suicide Squad filminde karşımıza nasıl çıkacak? Neyin peşinde olacak? İşte karşınızda Cinemablend’in derlediği Joker hakkında ipucu niteliğinde 5 önemli bilgi!

Amanda Waller Tarafından Sorgulanacak!

amanda-waller

Joker’in en çok aşina olduğu mekanlardan biri hiç kuşkusuz sorgu odası. Bu gelenekSuicide Squad filminde de bozulmayacak gibi görünüyor. Belle Reve hapisanesini ziyaret edecek olan Joker, burada Amanda Waller tarafından sorguya çekilecek.

Makyaj Değil, Ağartılmış Deri!

joker-arkham

Tim Burton’un yarattığı seride asit tankının içinde düşen, Christopher Nolan’ın filmindeyse sergilemekten pek bir keyif aldığı yara izleriyle nam salan Joker, yeni filmde karşımıza makyajlı bir halde çıkmayacak. Gelen ilk dedikodular Leto’nun canlandıracağı Joker karakterinin ağartılmış bir deriye sahip olacağı yönünde! Bu, öyküde joker’in hikayesinin öze dönüş niteliği taşıdığını da müjdeleyen bir detay. Leto’nun bir bakıma Nicholson ile aynı kaderi paylaşacağını söylemek için çok mu erken yoksa?

The Dark Knight Returns Serisindeki Joker?

dark-knight-returns-joker

Yeni Joker’in The Dark Knight Returns serisindeki imajıyla karşımıza çıkacağı gelen söylentiler arasında. Eğer animasyon serisiyle organik bir bağdan söz etmek doğru olursa, Joker’i ilginç kıyafetleriyle izleme şansı da bulabiliriz. Bu ihtimal, aslına bakarsanız Joker’in öyküsünden ziyade imajıyla alakalı kafalarda soru işareti oluşturuyor. Jack Nicholson’un çok renkli imajından ve Heath Ledger’ın renkli grunge çizgisinin ardından beyaz takım ve mor gömlekli bir Joker sinema perdesine yakışabilir mi?

Batman’in Yardımcılarından Birini Öldürecek!

Nightwing-Joker

Joel Schumacher’ın serilerinden bu yana perdede Batman’in side kick mevzusuna pek de sıcak bakmadığı ortada. Diğer taraftan çizgi serilerin takipçileri Joker’in ikinci Robinolan Jason Todd’u vahşice katlettiğini de biliyorlar. Benzer bir durumun Suicide Squad filminde de gerçekleşmesi mümkün görünüyor. Eğer filmde Dick Grayson’u Nightwing olarak izlersek ilk varsayım oldukça mantıklı görünüyor. Her halükarda Joker, Batman’in yardımcılarının canını fena yakacak gibi görünüyor!

Sıska Değil, Kaslı!

joker-kas

Yeni Joker, sıska bir kemik torbası olmayacak! Evet! Kendisini hem çizgi roman sayfalarında hem de beyazperdede görmeye pek de alışık olmadığımız bir durum bu! Tamam, kendisi Arkham serisinde olduğu gibi Bane’in steroid zehrini gizli gizli içmeyecek tabi! Muhtemelen hapishanedeyken kendisini son derece “sağlıklı” yollardan geliştirmiş olması da mümkün. Her ne olursa olsun, bu defa karşımızda suç dehasını kendine has yöntemlerle vücuda getiren ve hem daha kaslı hem de daha tehlikeli bir Joker dikiliyor olacak!

Yazan: Fatih Yürür
Kaynak: Beyazperde.com

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Masters of the Universe: Revelation'ın Dizisi Çıkmadan, Öncül Çizgi Roman Haberi Geldi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.