Sinema Haberleri

X-Men’in Marvel Sinematik Evreni’ndeki Durumu Belli Oldu

Disney/Fox anlaşmasını takiben artık resmi olarak Marvel Sinematik Evreni’ne katılabilecek durumda olan X-Men ve Fantastic Four markaları, maalesef yakın bir zamanda kendilerine MCU’da yer bulamayacaklar.

Marvel Studios Başkanı Kevin Feige, Avengers: Endgame için basın konferansları düzenlemeye başladı. Yakın zamanda verdiği bir röportajda çok sevilen mutantların ne zaman MCU’ya katılabileceği kendisine soruldu ve maalesef verdiği cevap, mutantları sabırsızlıkla bekleyenler için dehşet vericiydi,

Bu, süre alacak. Her şey daha yeni başlıyor ve şu an beş yıllık bir plan üzerinde çalışıyoruz ancak bundan da önce zaten üzerinde çalışmakta olduğumuz Avengers projemiz vardı. O yüzden ben de dahil olmak üzere hiç kimse X-Men’in ne zaman ve nerede ortaya çıkacağını şimdilik söyleyemez. Tek söyleyebileceğimiz şu an yuvalarına döndükleri ama ortaya çıkmaları için çok ama çok uzun bir zaman gerekecek.

İlgili Makaleler

Gördüğünüz üzere X-Men uzun bir süre daha MCU’ya adım atmayacak, bu da demektir ki iptal edilen mutant filmlerinin yapım süreçlerinin kaldığı yerden devam edebilme ihtimalleri söz konusu. Önceki yaptığımız haberde Gambit filminin yapımına devam edilebileceğini zaten aktarmıştık.

Kevin Feige’a bu soru, Disney/Fox anlaşması tamamlanmadan önce de defalarca sorulmuştu ancak ilk kez bu röportajında kesin bir şekilde X-Men’i çok uzun bir süre MCU’da göremeyeceğimizi belirtti. Kulağa da oldukça mantıklı geliyor zira Avengers: Endgame’e kadar ve sonrasında olacaklar çok uzun yıllar önce planlanmıştı ve ince bir şekilde işlenmişti. Tüm bunların üstüne bir anda mutantları dahil etmek, MCU’yu çorba etmekten başka bir işe yaramaz maalesef.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Universal, Frankenstein İçin Oyuncuyu Bulmuş Olabilir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.