Sinema Haberleri

X-Men Filmlerinin Yapımcısı Simon Kinberg, Marvel’ın Gelecek Planları Hakkında Konuştu

X-Men Filmlerinin Yapımcısı Simon Kinberg, Marvel Studios’un yeni planları hakkında konuştu ve yapılacak işlerin mucizevi bir dokunuş olabileceğini söyledi.

Şimdiye kadarki X-Men yapımlarının yönetmenliğini üstlenen Simon Kinberg, Marvel Stüdyoları‘nın, X-Men evrenini sıfırlaması hakkında ilginç açıklamalarda bulundu. CBR’a konuşan Kinberg, Kevin Feige‘in dokunuşunun nasıl bir şey ortaya çıkaracağını görmek için sabırsızlandığını ve bunun için çok heyecanlı olduğunu belirtti.

Mutantların MCU’ya dahil edilme konusunda kendisinden bir yardım istenip istenmediği konusunda Kinberg, “Bu karakterler ile bir şeyler yapmaya her zaman hazırım, çünkü onları çok seviyorum,” ifadelerinde bulunurken Feige’in süper kahramanların hikayelerini işlemekteki yeteneğine hayranlığını belirtmeyi de ihmal etmedi.

2017 yılında Fox’u satın alan Disney, mutantları ve Fantastik 4’lünün haklarına sahip olmuştu. Uzun süren bürokratik süreçlerin ardından Kevin Feige yeni Fantastik 4’lü filminin müjdesini vermişti. Bunun yanı sıra, Henüz ismi belirlenmemiş bir X-Men projesinin de haberini vermişti. Deadpool serisinde birkaç mutantı yapımda görmüş olmamız akıllara “Acaba Deadpool 3’te X-men’in sinematik evrene girişini görebilecek miyiz?” soruları getirirken Deadpool gibi 4. duvarı yıkan bir karakterin yapımlarından bu denli net fikirler çıkarmak da çok mantıklı gelmiyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Yeni Spawn Tek Bir Kelime Bile Etmeyecek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.