Sinema Haberleri

Wreck-It Ralph 2, Disney Karakterlerini Bir Araya Getirecek!

Yayınlandığı sene sinema eleştirmenleri tarafından olumlu yorumlar alan Wreck-It Ralph‘in devamının geleceği zaten duyurulmuştu. D23 Fuarı’yla birlikte açıklanan ilk bilgilere göre yeni film tüm Disney karakterlerini bir araya getirecek.

John C. Reilly’nin seslendirmesiyle hayat bulan Ralph karakteriyle birlikte, oyun dünyasının kültlerine komik bir açıdan bakmıştık. Wreck-It Ralph, bilgisayar oyunları dünyasıyla yakından ilgilenen herkesin hoşuna gitmiş, konuyla alakası olmayanları bile kendisine aşık etmeyi başarmıştı.

Basit anlatımı ve başarılı seslendirme kadrosuyla olumlu yorumlar alan Wreck-It Ralph’in devam filminin isminin Ralph Breaks the Internet olacağı açıklandı. Hikayeye göre Sarah Silverman’ın seslendirdiği Vanellope, kendi oyununda bir parçanın eksik olduğunu fark ederek, Ralph ile birlikte internete doğru bir yolculuğa çıkar. Bu yolculukları sırasında Disneyland’in, internet üzerindeki yansıması olan bir internet sitesine gidecekleri ve orada tüm Disney karakterlerini bir arada görebileceğimizi duyurdular.

Aklınıza sadece Disney animasyon filmleri gelmesin. Iron Man’den tutun da, Millenium Falcon önünde muhabbet eden Chewbacca’ya, Tinkerbell’den Stan Lee’nin kendisine kadar birçok karakter bir arada olacak. Hatta orijinal seslendirmeleriyle birlikte tüm Disney prensesleri de bu filmde boy gösterecekmiş.

Disney prenseslerini seslendiren sanatçılardan birkaçının hayatta olmadığını hesaba katarsak, çoğunu orijinal seslendirmeyle bambaşka bir filmde yeniden görmek bile heyecan verici.

Wreck-It Ralph 2: Ralph Breaks the Internet, eğer bir aksilik olmazsa 21 Kasım 2018 tarihinde beyaz perdedeki yerini alacak.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Star Wars 7 Hakkında Şu Ana Kadar Neler Biliyoruz?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.