Sinema Haberleri

Wesley Snipes, Star Wars Evrenine Dahil Olmaya Sıcak Bakıyor

Wesley Snipes yakın zamanda verdiği bir röportajda dördüncü Blade filmi için iki senaryo yazdığını söyledi. Ayrıca Star Wars evreninin bir parçası olursa bundan çok keyif alacağını belirtti.

Blade rolüyle hafızalarımıza kazanan Wesley Snipes, geçtiğimiz günlerde verdiği röportajda Blade ve Star Wars hakkında konuştu.

Blade Hakkında

Mahershala Ali’nin Blade’i canlandıracak olmasından memnun olduğunu bir süredir söylüyordu Snipes.

Onunla konuştuk. Aktör olarak onu seçmeleri aramızda bir gerginlik falan yaratmadı. Çünkü bu konuda bir problemim yok. Sonuçta etrafta “Blade benim” diyerek gezmiyorum, karaktere o şekilde bir bağlılığım yok. Duygusal bir kayıp gibi bakmıyorum duruma, sıfır. Ali’yi seçmiş oldukları için de mutluyum ve muhteşem bir iş çıkaracağına kesin gözüyle bakıyorum.

Wesley Snipes

Ancak ünlü oyuncu bu yeni film konusunda Kevin Feige‘in kendisiyle hiç konuşmadığını da söylüyor. Dolayısıyla Marvel ile arasında bir kırgınlık var gibi sanki.

Bunlara ek olarak, üçüncü filmin yayınlanmasının ardından dördüncü film için de ekibiyle birlikte hazırlık yaptığını açıkladı.

Aslında iki senaryo vardı elimizde. Blade’in hikayesine uygun olacak bir hikayenin iki farklı versiyonuna sahiptik. Ama işler öyle gitmedi. Gidip kapılarını da çalmadık. Senaryoları yaptığımız işe uyarlamayı seçtik şimdi. Oradaki fikirleri başka projelerimizde kullandık.

Star Wars Hakkında

Oyuncu Star Wars evreninin bir parçası olmayı da nostaljik sebeplerle heyecan verici bulacağını söylüyor.

Yani, Star Wars evreninin bir parçası olmak çok havalı olurdu. Açıkçası 70’lerden beri serinin bir hayranıyım. Sinemada izlediğimi hatırlıyorum. Arkadaşım beni o filmi görmeye götürmüştü ve film hakkında hiçbir şey bilmiyordum. O yüzden kızgın olduğumu hatırlıyorum. Çünkü onun yerine bir Kung Fu filmine gitmenin daha iyi bir seçim olacağını düşünüyordum. Fakat sonra o hikayenin ve evrenin içine daldım. Böyle bir şeyi nasıl yapabildiklerini düşünerek hayran kaldım. Bir aktör olarak da etkilendim filmden. O yüzden o evrenin bir parçası olmak çok keyifli olurdu.

Wesley Snipes’a hangi projeye dahil olmanın onu mutlu edeceğini soruyorlar. Ming-Na Wen ile tekrar bir araya gelecekleri proje The Mandalorian olsaydı diye sorduklarında şöyle cevap veriyor:

Ah, Mandalorian da keyifli olurdu işte. Ben ve Ming-Na Wen. Birlikte muhteşem bir projede yer aldık. Ödül kazanan bir drama yapımı. Yani Marvel filmlerinden falan çok farklı bir iş çıkarmıştık. One Night Stand’di adı ve harikaydı.

Ancak tüm bu Star Wars konuşması röportajı yapan kişinin farazi bir sorusundan doğdu. Yani ortada Wesley Snipes ile Star Wars’un bir proje için konuştuğu yönünde bir söylenti falan hiçbir şey yok. Dolayısıyla bu konuda heyecanlanmamak lazım.

Yine de aktörün Star Wars’a hayran olduğunu öğrenmek açısından güzel bir röportaj olmuş.

Kaynaklar: Movieweb, GeekTyrant, Comicbook

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.