Sinema Haberleri

Universal’in Korku Canavarları Dark Universe ile Bir Araya Geliyor

Universal Pictures‘ın 1930 ve 1950’li yıllar arasında sinemaya taşıdığı korku canavarları günümüze de gelirken serinin ilk halkası The Mummy yakın zamanda vizyona girecek. Diğer canavarlarla da devam edecek seride artık canavarlar da bir araya gelecek!

Universal, korku canavarlarını yavaş yavaş sinemaya taşıyacak. Tom Cruise’un başrolde oynadığı The Mummy ile başlayan seri, Johnny Depp’in başrolde oynadığı The Invisible Man ile devam edecek. Sonrasında ise Javier Bardem’i Frankenstein’ın Canavarı olarak izleyeceğiz. Bu canavarlar ise Dark Universe adı altında bir araya gelecek!

İlgili Makaleler

Bundan yaklaşık 70 yıl önce de bu canavarlar sinemada korku salıyordu; Dracula, Frankenstein, Mummy, The Invisible Man, Bride of Frankenstein, The Wolf Man, Phantom of the Opera, Creature From the Black Lagoon filmleri bizi bu canavarlarla tanıştırmıştı. Yeni halkada hepsini göremeyeceğiz belki ama Dark Universe, bizi bu canavarların da aramızda olduğu bir dünyayla tanıştıracak.

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan The Mummy filminin üçüncü fragmanında geçen “Witness the beginning of a Dark Universe” (Karanlık Evren’in başlangıcına tanık olun) sözü bize Dark Universe mesajı vermişti. Şimdi ise tüm canavarların bir araya geleceği yayınlanan fragmanla ortaya çıktı. Dark Universe’ün canavarların The Avengers’ı olacağını tahmin ediyor ve heyecanla bekliyoruz.

YouTube player

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Warner Bros. Zatanna Filmi Üzerinde Çalışıyor Olabilir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.