Sinema Haberleri

Tom Holland, Spider-Man ve Morbius Dövüşünü Çok istiyor

Tom Holland, Spider-Man’in bir vampirle yüzleşme fikrini çok beğendiği için bir sonraki filmlerde Jared Leto‘nun Morbius’uyla karşı karşıya gelmek istiyor.

Tom Holland, Örümcek Adam’ın gelecek filmlerde Jared Leto’nun Morbius‘uyla karşı karşıya gelmesini istiyor. Spider-Man‘in Marvel Sinematik Evreni‘ndeki versiyonu olan Tom Holland’ın Spidey’si, Vulture ve Mysterio gibi klasik düşmanla ve Thanos gibi kozmik bir varlıkla zaten savaştı. Yakında çıkacak olan Spider-Man: No Way Home’da Holland’ın Peter Parker’ı, Green Goblin, Doc Ock , Electro, Sandman ve Lizard da dahil olmak üzere karakterin geçmişteki ikonik düşmanlarının çoğuyla savaşacak. Tüm bunlar gerçekleşme aşamasındayken Sony, Venom‘dan başlayarak çeşitli Spider-Man kötü adamlarına dayanan solo filmlere yeşil ışık yakıyor. Bir sonraki yapım, 2022’de çıkacak olan Morbius olacak.

Morbius, yaratıcılar Roy Thomas ve Gil Kane tarafından The Amazing Spider-Man #101 çizgi romanında tanıtıldı. Morbius, film yapımcılarının yıllardır ekranda görmek istediği bir karakterdi. Aslında, karakterin orijinal olarak 1998’deki ilk Blade filminin sonunda Blade 2 için ana hikaye odağı olarak düşünülmüştü ancak deneme çekimleri sonunda bu fikir Marvel Entertainment tarafından reddedildi. Morbius daha sonra 2014’ün The Amazing Spider-Man 2’sinde bir Easter Egg olarak karşımıza geldi ve iki yıllık gecikmenin ardından Morbius sonunda beyaz perdeye gelecek.

Fandango üzerinden yapılan soru-cevapta, Zendaya ve Tom Holland bazı soruları cevaplarken Holland, Morbius‘a dair düşüncelerinden bahsetti.

Spider-Man: No Way Home, Holland’ın Spider-Man hikayesi için bir serinin sonunu getirecek ve yeni bir faza başlayacak. Son zamanlarda Sony‘den Amy Pascal, stüdyonun Holland’ın Spider-Man‘i için ikinci bir üçleme geliştirdiğini doğruladı. Gelecek planları, Tom Hardy’nin Venom‘unun MCU‘ya taşındığını ve iki karakter arasında potansiyel bir savaş kurduğunu gösteren Venom: Let There Be Carnage sonrası sahnesiyle bize ipucu veriyor gibi görünüyor. Leto, Spider-Man: No Way Home‘daki çoklu evren ile ilgili de bazı ipuçları verdi. Morbius gibi kötü adamların bir araya gelmesi ve olası bir “Sinister Six” ekibi için zemin hazırlayabilir. Belki de No Way Home‘daki o eksik kötü karakter karşımıza Morbius olarak çıkacaktır, sizce olası mı?

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.